Auction small antiques, session 4/4 2020-02-13 Auction - 256 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 5

ReligionDecorationDecoration
Arnhem, Netherlands

Auction small antiques, session 4/4

This auction contains 300 lot numbers with nice antiques from Europe
Lot Number: Lowest
Decoration: 4 diverse bronzen beeldjes w.o. een mythologisch figuur op kannetje naar Grieks voorbeeld, 21 cm hoog
5096: DecorationEst. €40-€80
Decoration: 6 diverse Jugendstil wanddecoraties van diverse houtsoorten, 24,5x12 cm en 19,5x17 cm
5097: DecorationEst. €50-€100
Clock: Junghans tafelklokje met 25,5 cm hoog, mahoniefineer vroeg 19e eeuws tafelklokje met zakhorloge als uurwerk 25.5 cm hoog en Franse messing reiswekker 10,5 cm hoog
5098: ClockEst. €50-€100
Decoration: 4 oude opiumgewichten met olifantfiguren, grootste 5,5 cm hoog
5099: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Bronzen vijzel met stamper naar antiek model, 10 cm hoog
5100: DecorationEst. €50-€100
Clock: 4 Diverse horloges w.o. Le Roy Paris, geen goudkeur aangetroffen, 5,5 cm diameter en Charleson London in dubbele kast ca. 1780, allen opknappers
5101: ClockEst. €50-€100
Decoration: Bronzen buste van een vrouw op stenen sokkel, gesigneerd Simon en koperen abstracte vorm van een hoofd
5102: DecorationEst. €50-€100
Clock: Lufft tafelmodel barometer/weerstation, jaren 30, 15,5 cm hoog, 25,5 cm breed
5103: ClockEst. €50-€100
Decoration: Koopje divers w.o. zilveren beugel, totaal 406 gram
5104: DecorationEst. €100-€150
Art: Gesigneerd, K R Hirsch Munchen, Figuren met paarden op de landweg, paneel 8x10 cm
5105: ArtEst. €50-€100
Decoration: Oosterse houten doos met relief decor van hond met daarin een Oosterse ketting van natuursteen
5106: DecorationEst. €50-€100
Clock: ca. 50 diverse oude heren vestzakhorloges, opknappers
5107: ClockEst. €150-€250
Decoration: Oud opiumweegschaaltje in foedraal met 8 diverse opiumgewichten met dierfiguren
5108: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Bronzen sculptuur van uil naar Picasso op stenen sokkel 21 cm hoog
5109: DecorationEst. €100-€150
Decoration: Ovale houten handschoenendoos met been belijmd en beschilderd met bloem- en bladdecor 9,5 cm hoog, 30 cm breed, 11 cm diep
5110: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Antiek papier mache pennendoos met beschilderde deksel 22x10 cm, houten koker met benen speelstaafjes 15,5 cm lang, houten schoenmodel naaldenkoker 8,5 cm lang, Oosters houten fraai
5111: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Georg Jensen Denmark 2 verzilverde kandelaren 16,5 cm hoog (deukje) en een verzilverd theelichtje met glas Mary Gregovy
5112: DecorationEst. €25-€50
Decoration: Metalen Jugendstil inktstel 26,5x17,5 cm en bronzen gelegenheidspenning tgv 75 jarig bestaan Hollandsche IJzeren Spoorwegmaatschappij 1839-1914, uitgegeven door Begeer
5113: DecorationEst. €50-€100
Clock: oude Short & Mason London surveying aneroid with mining scale barometer 12,5 cm diameter, handcompas, Zapfenrollierstuhl Triumph in cassette en Grames instrument in cassette
5114: ClockEst. €50-€100
Decoration: Antiek schildpad doosje 15x10 cm (barst in deksel en bolpootjes manco), klein schildpad doosje 5x2,5 cm (pootjes manco), papier mache brillenkokertje met parelmoer ingelegd 17x3,5 cm, houten doosje
5115: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Verzameling aanstekers waaronder de merken Zippo, Zenith, Classic Novo, Kingston, Infra, Sarome, Imco Triplex en Continental Classic
5116: DecorationEst. €50-€100
Decoration: 2 bronzen vijzels met stampers
5117: DecorationEst. €50-€100
Decoration: 3 brokken mineraal ca. 17 cm breed
5118: DecorationEst. €50-€100
Decoration: 2 antieke planimeters in cassette
5119: DecorationEst. €50-€100