Auction small antiques, session 4/4 2020-02-13 Auction - 256 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 4

ReligionDecorationDecoration
Arnhem, Netherlands

Auction small antiques, session 4/4

This auction contains 300 lot numbers with nice antiques from Europe
Lot Number: Lowest
Art: 2 benen miniatuurportretjes met voorname dames, 12x10,5 en 9x8 cm
5072: ArtEst. €50-€100
Clock: Lenzkirch reiswekker, 16 cm hoog
5073: ClockEst. €50-€100
Art: 19e eeuws beschilderd ovaal portretje van een vrouw uit Bayern, in benen lijstje 10x9 cm
5074: ArtEst. €50-€100
Decoration: Onduidelijk gesigneerd, bronzen sculptuur van een kikker op stenen sokkel 8 cm hoog
5075: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Rond fraai bewerkt koperen doosje 2,7 cm hoog, 7 cm diameter, ovale koperen doos met opengewerkte deksel en haan in midden 13,5x8,5 cm en ovale houten bestoken decoratie van cupido, gevat in messing
5076: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Ovaal koper dekselbakje met reliefdecor van diverse plaatsen en op de deksel de stervende leeuw van Luzern, ca. 1900, 12 cm hoog
5077: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Zeer fraaie reisset in groene koffer, Fiault Fils aine a Paris, met groen leder met gedreven decor en monogram DB. Aan de binnenzijde van de deksel ruimte voor het opbrengen van brieven en
5078: DecorationEst. €500-€1,000
Art: 5 diverse 19e eeuwse beschilderde portretjes van dames, heer en religieus
5079: ArtEst. €100-€150
Decoration: Groene en rode Montblanc Meisterstuck 12 pen
5080: DecorationEst. €50-€100
Decoration: 19e eeuws houten accoladevormig bijoukistje op ivoren pootjes5 cm hoog, 19,5x14,5 cm
5081: DecorationEst. €50-€100
Art: Isaac Israëls (1865-1934)2 vrouwen, studietekening, niet gesigneerd, toch toegeschreven, 11x15,5 cm
5082: ArtEst. €40-€80
Decoration: Klassiek inktstel met houtfineer, bronzen montuur en beslag, porseleinen beschilderde medaillons en glazen inktpotje 9,5 cm hoog, 24,5x17 cm
5083: DecorationEst. €50-€100
Clock: Franse wekker, I Bianchetti Marseille, 9,5 cm diameter
5084: ClockEst. €50-€100
Decoration: Messing inktstel met glazen inktpot met tinnen deksel 9,5 cm hoog, 24x15 cm
5085: DecorationEst. €50-€100
Art: 2 miniatuur portretjes in notenkleur lijstje, 13x13 cm buitenmaat
5086: ArtEst. €100-€150
Decoration: Antiek rozenhouten theekist met fraai ingelegd patroon van koper 14 cm hoog, 29x14,5 cm
5087: DecorationEst. €50-€100
Art: 2 ovale portretjes van dames 4x3 cm  in benen lijstjes 10x8,5 cm en 9x8 cm, ovaal portret van dame 6x5 cm in fluweel lijstje met koper 14x9 cm en houten schilderijlijstje met prentje van
5088: ArtEst. €50-€100
Decoration: 2 19e eeuwse notenhouten kistjes met inhoud
5089: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Koperen kaartendoosje, rijkbewerkt met druivenranken, gemerkt Elkington & Co 10,5x7 cm, antieke schaar 21 cm, bronzen beeld van liggende hond 14,5x7 cm, fotolijstje 8,5x5,5 cm en 2
5090: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Gemerkt Heinrich Simons Berlin, 3-delig gezichts massageset in cassette, omstreeks 1900
5091: DecorationEst. €50-€100
Decoration: 19e eeuws brilletje in brillendoosje, 2 ovale doosjes met schildpadpatroon, lakwerk beschilderd Russisch doosje 7x5 cm, 2 stempels met heraldiek wapens, rond koperen doosje met beschilderd portretje
5092: DecorationEst. €50-€100
Decoration: 19e eeuws schilpad theekistje 9,5 cm hoog, 15x9 cm (met schade) en lepeldoosje 17,5x8 cm (met schade op deksel)Â
5093: DecorationEst. €50-€100
Decoration: Onduidelijk gesigneerd, lakwerk doos met handbeschilderd decor van een badende vrouw met bediende, gedateerd 1974, 7 cm hoog, 25,5x19 cm
5094: DecorationEst. €150-€250Lot Passed
Decoration: Anoniem, bronzen beeldje van Nicolaas Beets, 22 cm hoog
5095: DecorationEst. €50-€100