Lot Number: Lowest
0352: Fish, Fossil, Rock, Natural, Decor, Collectible, Specimen, Green RiverEst. US$600-US$2,000
0355: Shark, Fossil, Natural, Collectible, Specimen, Tooth, MegalodonEst. US$600-US$2,000
0359: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Carving, SphereEst. US$72-US$240
0360: Meteorite, Rock, Crystal, Natural, Collectible, OuterspaceEst. US$480-US$1,600
0365: Amber, Fossil, Natural, Collectible, Sterling, Silver, EarringsEst. US$60-US$200
0368: Petrified Wood, Fossil, Rock, Natural, Decor, Collectible, SlabEst. US$90-US$300