Lot Number: Lowest
0447: Fish, Fossil, Rock, Natural, Decor, Collectible, Specimen, Green RiverEst. US$48-US$160
0450: Quartz, Rock, Crystal, Natural, Collectible, Carving, SkullEst. US$90-US$300
0454: Rock, Crystal, Natural, Collectible, Carving, Animal, FigurineEst. US$72-US$240
0455: Petrified Wood, Fossil, Rock, Natural, Decor, Collectible, SlabEst. US$105-US$350