Lot Number: Lowest
0051: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Carving, Heart, DishEst. US$46-US$230
0052: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Carving, Oblisk, TowerEst. US$70-US$350
0055: Petrified Wood, Fossil, Rock, Natural, Decor, Collectible, SlabEst. US$60-US$300
0061: Meteorite, Rock, Crystal, Natural, Collectible, Outerspace, Jewelry, RingEst. US$120-US$600
0064: Tektite, Impact Glass, Crystal, Natural, Collectible, MoldaviteEst. US$100-US$500
0067: Rock, Crystal, Natural, Decor, Collectible, Carving, SphereEst. US$32-US$160
0070: Fish, Fossil, Rock, Natural, Decor, Collectible, Specimen, Green River Formation,Est. US$250-US$1,250Lot Passed
0072: Orthoceras, Fossil, Rock, Natural, Decor, Collectible, PlateEst. US$60-US$300