Sold2022Een lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. CEen lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decEen lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decor en een Famile Rose dekseldoos. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein waaronder met Kanton decor. China,Een lot divers porselein waaronder met Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse porseleinen borden met Famile Rose decor. CEen lot diverse porseleinen borden met Famile Rose decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen enEen groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen en schotels. Japan, 18 & 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen enEen groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen en schotels. Japan, 18 & 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022<SPAN class=ng-binding ng-bind-html="lot.Description | unsaEen lot porselein bestaande divers uit serviesgoed met ivy leaves decor, Rosenthal voor Versace jeans home. Duitsland, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landEen lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schEen lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schotels. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen dekselvazen met famile rose decor. ChinEen set porseleinen dekselvazen met famile rose decor. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen snuff bottle met Famile Rose decor. China,Een porseleinen snuff bottle met Famile Rose decor. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot divers Imari porselein waaronder schotels enEen groot lot divers Imari porselein waaronder schotels en vazen. Japan, 18/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. CEen lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein waaronder waaronder een bord, dekEen lot divers porselein waaronder waaronder een bord, dekselpotje en trekpotje. China, Kangxi & Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. CEen porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. China, 18e eeuw. De theebus gemonteerd met zilveren deksel.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China,Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels oEen porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels op een tak, gemerkt Qianglong. China, midden 20 eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een bord en kop met floraal decor. ChEen lot bestaande uit een bord en kop met floraal decor. China, midden 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor en Shou karakters, de ander met antiquiteiten decor. China, 19e eeu.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met fEen porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met floraal decor. China, midden 20e eeuw.See Sold Price
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCollection of porcelain, porcelain hand-painted coupe on bronze feet marked Mark Query - Lion &€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA cylindrical Japanese umbrella stand of celadon green porcelain decorated with a multi-coloured€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA three-piece clock set of gilt brass and brownish-red porcelain with multi-coloured floral decors€200
14 hrs LeftAustin Auction Gallery(LOT) COLLECTION OF ART GLASS, MINIATURE PAPERWEIGHTS, VASES, ETC.US$100(1 bid)
Jun 13DuMouchellesChinese Famille Rose Medallion Export Porcelain Vases, Plates, Box & Tray, Ca. 18/19th C., H 1.5" WUS$70(1 bid)
14 hrs LeftAustin Auction Gallery(13) COLLECTION OF ART GLASS MILLEFIORI JEWELRY, 1 STERLING RINGUS$80(1 bid)
6 days LeftBill Hood & Sons Art & Antique AuctionsPair Chinese Export Famille Rose Covered Urns - C. Late 19th - early 20th century. A pair of largeUS$75(2 bids)
2 days LeftAustin Auction Gallery(3) CHINESE EXPORT FAMILLE ROSE PORCELAIN CENTERPIECE & PLATESUS$80(1 bid)
Jun 13DuMouchellesChinese Export Porcelain Plates, Famille Rose, Cabbage Leaf, Blue & White, Ca. 19/20th C., Dia.US$175(5 bids)
2 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesChinoiserie Porcelain Famille Rose Style Vase 19" In. HighUS$100(1 bid)
14 hrs LeftAustin Auction Gallery(13) WESLEY FLEMING (20TH C.) LAMPWORKED GLASS INSECTSUS$275(3 bids)
2 days LeftAustin Auction Gallery(3) CANTON EXPORT ROSE MEDALLION PORCELAIN MEIPING VASES & COVERSUS$325(4 bids)
14 hrs LeftAustin Auction Gallery(3) ROBERT HELD (CANADIAN, 20TH C.) PULLED FEATHER ART GLASS VASESUS$100(2 bids)