Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotEen set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotels met karakter teksten met 6-karaktermerk. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen kop en schotels met klapmuts vormige koEen set porseleinen kop en schotels met klapmuts vormige kopjes. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eEen set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met kanton decorEen set van twee porseleinen balustervazen met kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decEen st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decor. KPM, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en diEen set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en dienaar-bij-hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen schotels met floraal decor. China, QianEen set porseleinen schotels met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decorTwee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decor met vogels en insecten, gemerkt met lotus. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor opTwee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor op rots. Zeevondst Nanking Cargo Christies 1986. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, QiEen porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van zes porseleinen borden met floraal decor. ChinaEen set van zes porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China,Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van drie porseleinen borden met floraal decor. China Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling meEen porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling met lange lijs bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteitEen set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteiten in perken in de buitenrand. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen gemberpotten met double happinEen set van drie porseleinen gemberpotten met double happiness symbool. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose kop en schotels met oor, gedeTwee porseleinen Famille Rose kop en schotels met oor, gedecoreerd met twee figuren in interieur. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen bordjes met 4-hanen decor. China, YongzEen set porseleinen bordjes met 4-hanen decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeEen set porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
5 days LeftSJ AuctioneersGEORG JENSEN STERLING SILVER COASTER DISH DENMARK PATTERN 41a HAND CRAFTED SET OF 6US$350(1 bid)
Jun 02South Jersey Auction by Babington Auction IncSet of 6 Maitland Smith dining chairsUS$500(1 bid)
9 hrs LeftMynt AuctionsChippendale Old by Alvin Sterling Silver Flatware Set for 6 Service 46 pc DinnerUS$10
924 Lots AwayBidhausHarbour Outdoor Contemporary Sling-Fabric Adjustable Chaise Lounge Outdoor SetUS$10
May 30Pandora AuctionsRare Art Deco Hand Painted Green & Black Enamel Art Glass Liquor Set attrib. to KARL PALDAUS$150
5 days LeftSJ AuctioneersRussian Sterling Silver and Marble Desk Set with Inkwell, Letter Opener, and BlottersUS$3,000
9 hrs LeftMynt AuctionsTiffany and Co Sterling Silver Child's Set 8pc in Presentation Box w/LinerUS$10