Bernar Venet
Similar Upcoming Sales
Hans Hartung Original Lithograph XXe Siecle 1973Emilio Vedova Original Lithograph XXe Siecle 1961Pierre Soulages Original Lithograph 1959 for XXe SieclePierre Soulages, Olympische Spiele Muenchen, Signed Lithograph6 hrs LeftOehlen, MarkusPierre Soulages - Lithografie 1715 hrs LeftHans Hartung (French/German, 1904-1989), L 131 day LeftHahn, Bernd - Lithograph - HandsignedFeb 08, 2026Pierre Soulages - N.1815 hrs LeftMira, VictorPierre Soulages - N.VIII15 hrs LeftBill Jensen (American, b. 1945) Original intaglio Print 1989 Signed Framed ED554 hrs LeftPierre Soulages - Lithograph N.3015 hrs LeftWendell T. Brooks (Born 1939)5 hrs LeftStöhrer, WalterMarshall Arisman - The Victor Ink Drawing6 days Left