Sold2022Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stEen porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stische symbolen decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, KangEen porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kleinmodel theepotje met floraal decor. ChiEen porseleinen kleinmodel theepotje met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insEen porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insecten. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor in perken. ChiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor in perken. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas, vierpas vormig bamboe model metEen porseleinen dekselvaas, vierpas vormig bamboe model met floraaldecor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•sEen porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•stisch symbool. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemEen porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en florEen porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met florEen porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen diep bordje met floraal decor, waartussen iEen porseleinen diep bordje met floraal decor, waartussen insecten. Met zegelmerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten,Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten, achterzijde met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bekervaas met baluster in de midden (YenyenEen porseleinen bekervaas met baluster in de midden (Yenyen vaas) met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, QianEen porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor. China, Qianglong.Een porseleinen bord met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
10 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisCollection of porcelain, porcelain hand-painted coupe on bronze feet marked Mark Query - Lion &€300
10 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisA five-piece Delft blue-and-white cabinet set with a landscape and floral decoration, 18th/19th€300
10 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisA cylindrical Japanese umbrella stand of celadon green porcelain decorated with a multi-coloured€200
10 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisA French three-piece mantelpiece with mantel clock in gilt bronze decorated with young girl and€400
10 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisA three-piece clock set of gilt brass and brownish-red porcelain with multi-coloured floral decors€200
Jun 24Power Auction HouseChinese blue and white porcelain jar Qing dynasty Kangxi Mark & PeriodUS$200
16 hrs LeftIrvington Auction IncBlue and white dragon pattern plum vase during the Kangxi period of the Qing Dynasty, ChinaUS$300
16 hrs LeftIrvington Auction IncYellow ground double dragon pattern plate during the Kangxi period of the Qing Dynasty, ChinaUS$200
Jun 29China Luban Art & Antique, Inc.A Blue White and Underglaze Copper Red Porcelain Brush Washer Kangxi MarkUS$20