Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemEen porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor. China, Qianglong.Een porseleinen bord met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten,Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten, achterzijde met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Imari bord met floraaldecor. China, QianlonEen porseleinen Imari bord met floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemEen porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met vaas met antiquiteiten decor tusseEen porseleinen bord met vaas met antiquiteiten decor tussen floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The WEen ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The Wanli Shipwrech 1620 met floraal decor waartussen vogels.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bekervaas met baluster in de midden (YenyenEen porseleinen bekervaas met baluster in de midden (Yenyen vaas) met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. ChinaEen porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, QianEen porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, KangEen porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•sEen porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•stisch symbool. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insEen porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insecten. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
11 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisA Chinese famille rose teapot and lidded pot with capuchin fond colour and floral decoration€200
11 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisA famille rose five-piece cabinet set with tangerine decor, 18th century€200
11 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisExceptionally large Japanese Satsuma lidded vase with decor of immortals, Bijin, Samurai and many€500
11 hrs LeftMaison Jules Veilinghuis2 porcelain Chinese figures, Lao Tse with long sleeves, peach and staff, with four characters€200
11 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisCollection of glassware, a bowl in iridescent glass or carnival glass with grape decor, mid-century€300
11 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisCollection of polychrome porcelain groups with lace porcelain, Dresden, Frankenthal€160(1 bid)
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisJean-Louis CORBY (1951), bronze sculpture of a woman with ball, EA. numbered I/IV and signed€700
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisJose VERMEERSCH (1922-1997), terracotta sculpture of a man with dog on original bench, stamped€12,000
11 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisLamp Crazy Queen with base in silver-plated bronze and shade in satin crystal glass with floral€240
11 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisPair of cobalt blue Sevres vases with hand-painted decoration of romantic scenes and landscapes€300
11 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisAn ivory statue of the immortal Goddess Guanyin pouring her bottle of Amrita over humanity and her€260(2 bids)
11 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisIvory censer with remarkably high stupa-shaped upper part decorated with a four-clawed dragon and€600
11 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisSideboard Credenza designed by Florence Knoll in 1961, cabinet on base of tubular steel with€1,000
11 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisA pair of Japanese ivory sculptures depicting two female goddesses with long robes in a graceful€800
4 days LeftThe Benefit Shop Foundation Inc.THE MET MUSEUM OF ART Angel Tree Musical SnowglobeUS$3(2 bids)
11 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisCharles Catteau (1880 - 1966), glazed ceramic dish with decor antelope, marked Boch D943 and Ch€160
11 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisIvory sculpture of court lady with raised hair and long robe holding a pipa, China, early 20th€300
4 days LeftMynt AuctionsVintage Continental Silver Ladies Make Up Compact with Turquoise and CoralUS$11(2 bids)
1 day LeftJ Solomon & Mackintosh Auction ArtsVery Rare Mughal India Gem set Rose water sprinklerUS$1,000(1 bid)
41 Lots AwayVerma Estate DepartmentGem Quality Tanzanite and Diamonds Ring in 14K White GoldUS$225(5 bids)
Oct 04South Florida Auction & Estate Sale Services IncGem Mint 10 MICHAEL JORDAN LTD Edition Rookie Basketball CardUS$110(4 bids)