Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•sEen porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•stisch symbool. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gEen porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. ChiEen porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. China,19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, QiEen porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen diep bordje met floraal decor, waartussen iEen porseleinen diep bordje met floraal decor, waartussen insecten. Met zegelmerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemEen porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten,Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten, achterzijde met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en florEen porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stEen porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stische symbolen decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. ChinaEen porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, QianEen porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, KangEen porseleinen dekselvaasje met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor. China, Qianglong.Een porseleinen bord met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insEen porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insecten. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuEen porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisLarge Chinese saucer famille rose with floral decoration, Qianlong, 18th century€300
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisA Chinese famille rose teapot and lidded pot with capuchin fond colour and floral decoration€200
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisBrussels porcelain, 4 plates with hand-painted floral decoration and monogram LG, marked back Louise€120
22 hrs LeftMaison Jules Veilinghuis2 Chinese paintbrush vases, one famille rose, marked and one with landscape decor, Chinese writing,€120
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisPair of white porcelain and cobalt-coloured S?vres-style vases, probably early 20th century, handles€400
22 hrs LeftMaison Jules Veilinghuis2 Chinese celadon baluster vases, one with Shuangxi decor and one with precious objects€200
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisPatinated plaster plaque in French LOUIS XV style with decoration of a post horn, arrows and€200
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisVal Saint Lambert decanter with 7 glasses of colourless cut crystal decorated with a gilt decoration€400
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisA famille rose five-piece cabinet set with tangerine decor, 18th century€200
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisExceptionally large Japanese Satsuma lidded vase with decor of immortals, Bijin, Samurai and many€500
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisChristofle two silver-plated sauce bowls with head of an eagle, marked Christofle France€300
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisLamp Crazy Queen with base in silver-plated bronze and shade in satin crystal glass with floral€240
22 hrs LeftMaison Jules Veilinghuis2 porcelain Chinese figures, Lao Tse with long sleeves, peach and staff, with four characters€200
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisPair of cobalt blue Sevres vases with hand-painted decoration of romantic scenes and landscapes€300
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisIvory censer with remarkably high stupa-shaped upper part decorated with a four-clawed dragon and€600
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisVal Saint Lambert, blue crystal lidded jar with engraved decoration of thistles and silver mounts,€160
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisCharles Catteau (1880 - 1966), glazed ceramic dish with decor antelope, marked Boch D943 and Ch€160
485 Lots AwayMaison Jules VeilinghuisA 1978 Belgian scale by H.L. Becker with two silver scales and at the top a wide window displaying€80
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisCollection of glassware, a bowl in iridescent glass or carnival glass with grape decor, mid-century€300
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisPair of Chinese bronze vases decorated in high relief with decor of flowers and buffalo with€200
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisLot French and German porcelain oa Empire vase, large hand-painted gilt jug with medallion with€240
476 Lots AwayMaison Jules VeilinghuisCollection of 3 fans, 19th century fan with fine meshing pins and painted representations in a gilt€200
22 hrs LeftMaison Jules VeilinghuisLadies watch Jaeger LeCoultre Etrier model in silver-plated steel with leather bracelet, marked on€400