Sold2022Herend, Een servies met koffietassen en onderbordjes bestaande uit 72 delen. Hand-painted. (D:25,5Herend, a large dinner service with coffee cups and saucers. Made of porcelain with hand-painted decors of birds and insects. All pieces are marked on the base. 72 pieces.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2021BoÅ™ek Å ípek, 'Ota Otanek' armchair, 1988BoÅ™ek Å ípek, 'Ota Otanek' armchair, 1988, H. 75.5 x 52 x 56 cm. Made by Vitra, Weil / Rhine. Strip steel, painted gray, sheet copper, wood, painted black. Marked: manufacturer's label.,See Sold Price
Sold2022BoÅ™ek Šípek, 'Tree' hall stand / floorBoÅ™ek Šípek, 'Tree' hall stand / floor lamp, 1988, H. 209 x 56.5 x 54 cm. Made by Vitra, Weil / Rhine. Metal profile and sheet metal, painted silver and black, metal and brass, paintSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebusje met spelende zotjes decor. China,Een porseleinen theebusje met spelende zotjes decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2021BoÅ™ek Å ípek, Chair 'Anebo Tak', 1987BoÅ™ek Å ípek, Chair 'Anebo Tak', 1987, H. 82 x 50.5 x 48 cm. Made by Driade Aleph, Milan. Sheet metal, painted turquoise, copper and brass, wooden handle. Marked: manufacturer's label., ISee Sold Price
Sold2022Een porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuwEen porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022BoÅ™ek Šípek, Candlestick 'Simon', 1988BoÅ™ek Šípek, Candlestick 'Simon', 1988, H. 46 cm. Made by Driade, Caorso. Stainless steel, silver plated. Marked: manufacturer's stamp., Exh. cat. BoÅ™ek Šípek, StelSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 1Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2021Charles GRUPPE (1928) 'Sailboat' een schilderij, olieCharles GRUPPE (1928) 'Sailboat' een schilderij, olie op paneel. (34 x 41 cm)See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakkEen gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakken. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bekervaas met baluster in de midden (YenyenEen porseleinen bekervaas met baluster in de midden (Yenyen vaas) met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2021BoÅ™ek Å ípek, 'Simon' candlestick, 1988BoÅ™ek Å ípek, 'Simon' candlestick, 1988, H. 47 cm, Ø 41 cm. Made by Driade, Caorso. Sheet metal, tubular metal, silver-plated. Marked: driade. , Exh. cat. Borek Sipek, Steltman GalSee Sold Price
Sold2022Een lot porseleinen Famille Rose kommen. China, 18e eeuw.Een lot porseleinen Famille Rose kommen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. CEen bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2023Een antiek schilderij, 'School of Barbizon', illegibly signed. 19th C. (W:65 x H:81 cm)Een antiek schilderij, 'School of Barbizon', illegibly signed. 19th century.  In the style of Cerramano.  Dimensions: (W:65 x H:81 cm)See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. CEen set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose kom, gemerkt Taoguang. China,Een porseleinen Famille Rose kom, gemerkt Taoguang. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse lanEen zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse landschappen, gemerkt Steany. Frankrijk, 20e eeuw.See Sold Price
May 28Carlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een boek op wielen, gevleugelde gedachte', Ndeg 62/80, H 39,5 cm€3,000
4 days LeftJasper521792 Elwe Illustration of European History -- Historische en Geographische, Tafel. Om te leren eenUS$120
6 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R DittrichUS$8,000
May 28Carlo Bonte AuctionsPol Spilliaert (1935-2023), 'Wonderbare wandeltocht van een mathematicus', 1985, 43 x 76 x 65 cm.€1,200
May 28Carlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een hand met een groene reflectie', 1977, acrylic on paper on canvas 57 x€6,000
May 29Carlo Bonte AuctionsAn 18thC Dutch moralizing painted and carved panel depicting the bible story of Leviticus 24:14 130€400
May 17Ni-Cola Classics - Automobilia Auction & Classic Car SalesBuch 38-parts books from the 80s-2000s€90
May 28Carlo Bonte AuctionsPol Spilliaert (1935-2023), 'Elke Icaros wil eens vliegen', plaster 82 cm. (32.2 in.)€300
Buy NowJasper52Dutch Oil Painting Walter Suskind Draw Bridge Misty Summer Morning In AmsterdamUS$2,438
4 days LeftFlanders AuctionsRoger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)€320
4 days LeftFlanders AuctionsDelft, 'De Drie Klokken' A 5-piece 'Kaststel', added a 'De Porceleyne Klaauw' Peacock plate. 18th.€120
4 days LeftFlanders AuctionsMichel BUYLEN (1953) 'Hélas Avril - I, II & III" 2001. (W:35 x H:60 cm)€4,000