Sold2022Een Japans bronzen scultuur van een kraanvogel met kroon omEen Japans bronzen scultuur van een kraanvogel met kroon om de hals, een lotusblad vasthoudend.See Sold Price
Sold2022Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 2Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt LlaEen porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt Lladro. Spanje, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogelEen porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuwSee Sold Price
Sold2022Springbok (Antidorcas marsupialis)De springbok (Antidorcas marsupialis) is een middelgroot soort antilope met een schofthoogte van ongeveer 75 cm. Het dier weegt tot 40 kg Gedrag Het dier dankt zijn naam aan de hoge sprongen die het mSee Sold Price
Sold2022Een bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeerEen bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeer. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van zes porseleinen borden met floraal decor. ChinaEen set van zes porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen gemberpotten met double happinEen set van drie porseleinen gemberpotten met double happiness symbool. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. CEen lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China,Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eEen set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en diEen set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en dienaar-bij-hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met kanton decorEen set van twee porseleinen balustervazen met kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met SEen porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met Shou teken in het midden. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van drie porseleinen borden met floraal decor. China Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft,Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels oEen porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels op een tak, gemerkt Qianglong. China, midden 20 eeuw.See Sold Price
Sold2022Een zwartlak theedoos met rijke inleg van vogels en vlinderEen zwartlak theedoos met rijke inleg van vogels en vlinders, daarin (3) porseleinen theebussen. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
4 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R DittrichUS$8,000
2 days LeftCoronari AuctionsKornelis Westerbaen (1690-1774): 'Algemeene histori van het begin der wereld...', Utrecht,€320
Jun 27NY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700US$100
3 days LeftCoronari AuctionsJan Janssens (1590 - ca. 1655, attributed to): The denial by Peter, oil on canvas€24,000
2 days LeftCoronari AuctionsThree various religious publications, a.o. 'Biblia sacra. Dat us de geheele geylighe schrifture...'€400
17 hrs LeftJasper521739 NEW TESTAMENT BIBLE HISTORY ILLUSTRATED w/ 47 ENGRAVINGS antique VELLUMUS$240
1 day LeftFlanders AuctionsAn exceptionally made wood Architectural model of the old 'Castle Of Ingelmunster' and the€1,600
2024Rapid Estate Liquidators and Auction GalleryFramed Julien Van Santen Stone LithographSee Sold Price
Eaton and Brennan AuctionsVan Halen Group Signed “For Unlawful Carnal Knowledge” CD Cover (Roger Epperson/REAL AutUS$500