Sold2022Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogelEen porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen groep van vier figuren bij een kampvuur peEen porseleinen groep van vier figuren bij een kampvuur personificatie van de winter. Dresden, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteitEen set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteiten in perken in de buitenrand. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwEen porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van zes porseleinen borden met floraal decor. ChinaEen set van zes porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen gemberpotten met double happinEen set van drie porseleinen gemberpotten met double happiness symbool. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. CEen lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China,Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2021Lot of 2 Royal Worcester Fish Figurine GroupsModeled by Ronald van Ruyckevelt, depicting the Four Eyed Fish amongst branch and brain coral. One Blanc de Chine palette, the other in a full naturalistic palette. 5 1/2" tall. Marked as shown.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Jos DE MEY (1928-2007) 'Gefacetteerde versie van een boom volgens stelling van Pythagoras' 2Jos DE MEY (1928-2007) 'Gefacetteerde versie van een boom volgens stelling van Pythagoras & uit zwaluwstaartvormige blokken opgebouwde versie van een boom volgens de stelling van Pythagoras' 2See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bekervaas met baluster in de midden (YenyenEen porseleinen bekervaas met baluster in de midden (Yenyen vaas) met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2020STATUETTE DE LA DÉESSE DE LA LUNE CHANG'E en jadeSTATUETTE DE LA DÉESSE DE LA LUNE CHANG'Een jade néphrite blanc, figurée assise sur un rocher, un chasse-mouches dans la main gauche légèrement levée, la main droite tenaSee Sold Price
Sold2022Een stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vieEen stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vier figuren in landschap. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met florEen porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een pendule in Parijs porselein , in de stijl van Jacob PetEen pendule in Parijs porselein , in de stijl van Jacob Petit, circa 1880.See Sold Price
Sold2015Dapper's Asia 1672Heading: Author: Dapper, Olfert Title: Asia, of Naukeurige beschryving van het rijk des Grooten Mogols, en een groot gedeelte van Indiën: Behelsende de landschappen van Kandahar, Kabul, Multan, HaïSee Sold Price
7 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700US$50
Jun 08Potter & Potter AuctionsBEKKER, Balthasar. De Betovelde Weereld, zynde een Grondig ...US$150(1 bid)
4 days LeftBonhamsADO CHALE (born 1928) Rare table basseSéquoia pétrifié et piètement en metal...€6,500