Sold2021Lietuvos draudimo polisas Lithuania LithuanianPirmoji Lietuvos draudimo draugija. Polisas, 1924 m.Polisas Nr. 17, pagal kuri Marija Medeksiene apdraudzia statinius Kedainiu paviete 42 000 litu sumai vieniems metams uz 642 litus.Spaudinys, rankrasSee Sold Price
Sold2020Ausra Lithuania LithuanianAuszra: laikrasztis iszleidziamas Lietuvos myletoju, 1885 m., Nr. 4 ir 5, p. 97-144. Kartu isleisti du numeriai.See Sold Price
Sold2019Bergen Smetona Lithuania LithuanianAlbertas Van der Bergenas Medalis "Pirmasai Lietuvos prezidentas Antanas Smetona 1919" 1919, bronza. Skersmuo - 50 mm, 46 g., tir. 300. Lietas Medallic Art Co, NiujorkeSee Sold Price
Sold2021Kulinarijos vadovas Lithuania LithuanianKulinarijos vadovas, 1907Liudas Gira (1884-1646)Lietuvos vireja, arba, Aiskus pamokinimai ir parodymai kaip virti ir taisyti visokius gardzius, puikius ir sveikus valgius ir daryti skanius naminius geSee Sold Price
Sold2020Vadovas po Lietuva 1938 Lithuania LithuanianVadovas po Lietuva. Redagavo Pranas Barkauskas ir Aleksandras Vabalas. Kaunas: Lietuvos turizmo draugijos leidinys, 1938. 380 p.: iliustracijos; su didesnio formato islankstomais Kauno, Panevezio, siaSee Sold Price
Sold2019Biciunas Lithuania LithuanianTiesa apie Vilniu / V. Biciunas. Kaunas: Lietuvos sauliu sAjungos leidinys, 1931 (Kaunas: V. Atkociuno sp.). 72 p.: iliustr., portr. Lietuvos dailininko ir rasytojo Vytauto Prano Biciuno (1893-1943) pSee Sold Price
Sold2022Bronius Uogintas Lietuvos miestelisBronius Uogintas (1913-1988)Lietuvos miestelis1978, drb., al., 52 x 70Sign. AD: Br. Uogintas 78Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2019Vytautas Didysis 500m. Lithuanian LithuaniaD.L.K Vytauto D.500m. Sukaktuvems pamyneti visos Didz. Lietuvos valsciu virsaiciu grupe. Kaunas 1930 . Vinjete(fotopop., 28,2x36,4 ) su pasportu 43,8x51,4.See Sold Price
Sold2019Rimsa Lithuanian LithuaniaSkulptoriaus Petro Rimsos laiskas ir nuotrauka, kurioje pavaizduotas siuvinys, sukurtas pagal Petro Rimsos skulptura "Lietuvos mokykla 1864-1904“. Laiske (pop., rankr., 2 lap., 22x14,2), rasytamSee Sold Price
Sold2020Jonas Mackevicius Lithuania LithuanianJonas Mackevicius (1872 - 1954) Miskas Iki 1944, drb., al, 51 x 66 Sign., AD: J MackeviciusSee Sold Price
Sold2019Hansson Lithuania LithuanianJalmaras Hansonas (Hjalmar Hansson, 1864- po 1932) Audringa jura XIX a. pab. - XX a. pr., drb., al., 66 x 82 Sign. AK: HJ. HanssonSee Sold Price
Sold2021Adomas Galdikas Lithuania LithuanianAdomas Galdikas (1893-1969)PeizazasXX a . 6-7 des., kart., temp., 74 x 114Sign. AD: A. GaldikasSee Sold Price
Sold2020Albert Swieykowski Lithuania LithuanianAlbertas Sveikovskis (Albert Swieykowski, 1829 - ?) Vilniaus panorama nuo Uzupio (Vilnele, Vizitieciu ir Misionieriu baznycios) XIX a. II p., fotopop., sid., brom., kartonas, autorinis ispaudas AC, 16See Sold Price
2021Ostra Brama Lithuania LithuanianIkonele "Ausros Vartu svc. Dievo Motina", su aptaisu ir remeliu XIX a. pab. Lietuva.Varis, stampavimas, emalis, auksavimas, audinys. Remelis - varis, stampavimas, azuras, sidabravimas. Matmenys 6,5 xSee Sold Price
Sold2020Juozas Tumas Vaizgantas Lithuania LithuanianNuotrauka. Ekonomines kariu bendroves fotostudijaJuozas Tumas-Vaizgantas (1869-1933) sventina studentu mediku korporacijos "Fraternitas Lituanica” veliava. 1924, Kaunas, fotopop., sid., brom., 1See Sold Price
Sold2020Kazys Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887 - 1978) Fantazija1961., pop., temp., misri techn., 38,5 x 50Sign. AD: K.Ã…Å“See Sold Price
Sold2020Ignacas Scedrovskis Lithuania LithuanianIgnacas Mauricijus Scedrovskis (1815 - 1870)Pyragaiciu pardavejas1839 - 1845, pop., litografija, 26,2 x 28,8Sign. AK: kliseje Gime 1815 m. Raseiniuose. Mokesi tapybos Vilniaus universitete pas J. RustSee Sold Price
Sold2021Vytautas Ignas Lithuania LithuanianVytautas Ignas (1924-2009)Berniukas su dudeleXX a. 6 des. kart., tusas, akvarele, 76 x 51Sign. AD: IgnasSee Sold Price
Sold2021Nijole Valadkeviciute Lithuania LithuanianNijole Valadkeviciute (1944-2020)Paukste1995, drb., al., 63 x62KP: giminaiciu patvirtinimas.See Sold Price
Sold2021Edward Karniej Lithuania LithuanianEdvardas Karniejus (Edward Karniej, 1890-1942)Berniuko portretas1942, pop., sangv., 39,5 x 31,5 Sign. AK: monograma 1942See Sold Price
Sold2021Paukstiene Lithuania LithuanianJadvyga Dobkeviciute - Paukstiene (1913-2005)Lietuves vakaroja1965, drb., al., 51 x 100Sign. Jadv. PaukstieneSee Sold Price
2021Stanilaw Zukowski Poland Lithuania LithuanianStanislovas Zukovskis (Stanilaw Zukowski 1911- 1982)Kermosius Lukiskiu aiksteje1938, pop., ofortas, 29 x 42, lakstas 35 x 52Sign. AD: St. Zukovski, Vilno 1938See Sold Price
Sold2020Stasys Eidrigevicius Lithuania LithuanianStasys Eidrigevicius (g. 1949)FiguraXX a., 9 des., pop., tusas, akv., 29,5 x 22See Sold Price
Sold2021S. Maskiewicz Tyszkiewicz Lithuania LithuanianIstoriniai atsiminimai su E. Tiskeviciaus ekslibrisuMaskiewicz, Samuel (1580-1632) Pamietniki Samuela Maskiewicza. Poczatek swoj biora od roku 1594 w lata po sobie idace. Wydane z rekopisow BibliotekiSee Sold Price
3 days LeftSchilb Antiquarian Rare Books1889 HEBREW Torah FAMOUS Onkelos Targum Jewish Vilnius Lithuania Russia Vilna 4vUS$18(4 bids)
Jun 23Schilb Antiquarian Rare Books1842 Hebrew Torah Five Pentacles Parashah Bible Ashkenazi Jew Vilnius LithuaniaUS$2(2 bids)
Jun 26Potter & Potter AuctionsPAUKSTIENE, Jadvyga (Lithuanian, 1913-2005) Quiet Morning a City. 1989. Oil on boardUS$150
Jun 08Ark Auctions IncLARGE LITHUANIAN --AMERICAN BRONZE SCULPTURE JACQUES LIPCHITZ GUITARISTUS$4,000