Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met kanton decorEen set van twee porseleinen balustervazen met kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft,Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels oEen porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels op een tak, gemerkt Qianglong. China, midden 20 eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen schotels beide met floraal decor, China, YTwee porseleinen schotels beide met floraal decor, China, Yongzheng en Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden beide met landschaps decor China, QTwee porseleinen borden beide met landschaps decor China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje metTwee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decEen lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decor en een Famile Rose dekseldoos. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal dTwee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraalTwee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraal decor op rots bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landEen lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteitenTwee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteiten decor, een met lange lijs onder bloesemboom. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteitEen set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteiten in perken in de buitenrand. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee bordjes: een roombordje met floraal decor bij hek, heTwee bordjes: een roombordje met floraal decor bij hek, het andere met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaaEen set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaas met drakendecor. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van zes porseleinen borden met floraal decor. ChinaEen set van zes porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. CEen lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China,Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eEen set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
127 Lots AwayBonhamsMIGUEL BERROCAL (1933-2006) Romeo e Giulietta Sculpture en laiton poli composé de 16 &...€1,500(1 bid)
128 Lots AwayBonhamsMIGUEL BERROCAL (1933-2006) Goliath Opus 114, 1968-1972 Sculpture en laiton poli compos...€4,000
3 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R DittrichUS$8,000
Oct 17Rob Michiels AuctionsJan Anton Garemijn (Bruges, 1712-1789): 'Putto with Parrot', oil on canvas, 18th C.€6,500
190 Lots AwayBonhamsERRO GUDMUNDUN (born 1932) Infra-noir, 1971 Technique mixte. Etui en acier chromé et struc...€1,000
123 Lots AwayBonhamsFERNANDEZ ARMAN (1928-2005) Les violons, 1972 Multiple en bronze à patine dorée....€4,000
178 Lots AwayBonhamsMATHIEU MERCIER (born 1970) Mathieu Mercier, de ou par Marcel Duchamp ou Rrose Selavy de ou pa...€300
170 Lots AwayBonhamsMARCEL MARIËN (1920-1993) Chambre d'Ennemi Ensemble complet de 5 photographies issues ...€2,000
215 Lots AwayBonhamsTRACEY EMIN (B. 1963) The kiss was beautiful, 2013 Tirage en couleur d'une installation. Copyrig...€1,000
2024BonhamsGENE DAVIS (1920-1985) Sans titre, 1973 Ensemble de deux sérigraphies. Signées, d...See Sold Price
176 Lots AwayBonhamsMARCEL BROODTHAERS (1924-1976) Museum - Museum, 1972 Ensemble de deux lithographies offset....€4,000
175 Lots AwayBonhamsMARCEL BROODTHAERS (1924-1976) Gedicht - Poem - Poème / Change - Exchange - Wechsel, 1973 ...€8,000
179 Lots AwayBonhamsMARCEL DUCHAMP (1887-1968) Chessboard (Echiquier) (1937), Edition Marcel Duchamp At Ronny V...€600
165 Lots AwayBonhamsJULIAN OPIE (born 1958) Woman taking off Man's shirt, 2003 Sérigraphie en couleur. Ed....€800
Oct 16Rob Michiels AuctionsA rare and very large blue and white Dutch Delft 60-piece tile mural depicting Hannibal, 17th C.€16,000
140 Lots AwayBonhamsROBERT MANGOLD (born 1937) A book of Silk Screen Prints, Multiple Panel Paintings 1973-1976, 19...€2,000
185 Lots AwayBonhamsCHRISTO & JEANNE-CLAUDE (1935-2020)(1935-2009) Christo & Jeanne-Claude 75, 2010€1,000
Featured6 days LeftDonny Malone AuctionsMidcentury Wall Unit by JB Van Sciver Room Divider Bookcase DeskUS$300
Oct 11Austin Auction Gallery(2) MIES VAN DER ROHE KNOLL STUDIO 'BARCELONA' LOUNGE CHAIRSUS$800(1 bid)