Sold2022Een groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diversEen groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diverse kalligrafie figuren en Chinese tekens, gemerkt aan onderzijde. China, begin 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China,Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee diverse bordjes met rivier landschap en pagode decor.Twee diverse bordjes met rivier landschap en pagode decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Drie diverse porseleinen borden met vogel en phoenix decor.Drie diverse porseleinen borden met vogel en phoenix decor. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueTwee diverse porseleinen bordjes met landschap en theeritueel decor en landschap met brug. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse lanEen zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse landschappen, gemerkt Steany. Frankrijk, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figEen grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figuren in een tuin. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2017GÉRARD AUDRAN (French, 1640-1703)La vertu surmonte tout obstacle/Virtus omni obice major. Alexandre ayant passé le Ganique attaque les Perses a forces inegles et met en fuitte leur innombrable multitude. Battle of the Granicus RiverSee Sold Price
Sold2022Herend, Een servies met koffietassen en onderbordjes bestaande uit 72 delen. Hand-painted. (D:25,5Herend, a large dinner service with coffee cups and saucers. Made of porcelain with hand-painted decors of birds and insects. All pieces are marked on the base. 72 pieces.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. ChinaEen porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Emblemata.- Elger (Willem den) Zinne-beelden der liefde, Met Puntdigten en Aanteekeningen,Emblemata.- Elger (Willem den) Zinne-beelden der liefde, Met Puntdigten en Aanteekeningen, engraved additional pictorial title by Hillebrand van der Aa, engraved title vignette and 50 emblematic illusSee Sold Price
Sold2021Mstislav Valerianovic DOBUZINSKIJ (1875-1957) Cour deMstislav Valerianovic DOBUZINSKIJ (1875-1957) Cour de ferme dans le vieux Vilnius Huile sur toile, signée du monogramme ‘M’et datée en bas à droite 51 x 34,5 cm.Mstislav Valerianovic DOBUZINSKISee Sold Price
Sold20221719 8 VOL. AMAZING VELLUM BINDINGS illustrated NETHERLANDS HISTORY LOT antique(HEUSSEN, H.F. v.) Oudheden en gestichten van Nederland. Uyt het Lat. vert., en met aantek. opgehelderd, d. H. v. R(ijn). Leyden, Chr. Vermey, 1719-23. 8 volumes. With 2 folding portraits & 17 foldingSee Sold Price
Sold202319th-century oak castle bench with medallion and beautifully carved side panels19th-century oak castle bench with medallion and beautifully carved side panels19e eeuwse eiken kasteelbank met medaillon en fraai uitgewerkte zijpanelen108 x 200 x 75 cmSee Sold Price
Sold2022Twee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decorTwee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decor met vogels en insecten, gemerkt met lotus. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2023MAP, Malta, TirionMalta. Isaac Tirion, Nieuwe Kaart van't Eiland Maltha met Gozo en Comino..., from Nieuwe en Beknopte Hand Atlas, 1761 (dated). Hand Color. Handsome, large map of the Maltese Islands with superb detailSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecorEen gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecor en zilveren dopmonturen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (YEen porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (Yin Yang) met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stEen porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stische symbolen decor. China, Kangxi.See Sold Price
3 days LeftJasper52Fabrique du Tabac'. Tobacco curing factory. Caribbean West Indies. Priming 1759$25
5 days LeftArt Legacy AuctionsAnton Mauve original oil on canvas Artist: Anton Mauve (1838-1888)$3,900
2 days LeftJasper521669-1685 NETHERLANDS HISTORY 7 VOLUMES ILLUSTRATED antique FOLIO VELLUM BOUND$1,500
2 days LeftActivity Auctions1986 New York Mets World Series Champs Team Signed Home Plate Steiner COA$1,800
6 days LeftFreeman's | HindmanFrancisco Zúñiga (Mexican, 1912-1998) - Maternidad en Cuclillas$3,000
BonhamsSIDEBOARD ATTRIBUTED TO POUL NORREKLIT, Denmark, c. 1960, rosewood, rosewood veneer, chromed met...$1,500(1 bid)
May 17Heritage Auctions82152: A Feodor Rückert En Plein and Cloisonné Enamel$20,000
May 14Lucas Milano SRLAfra (1937 - 2011) e Tobia Scarpa (Venezia 1935) Mobile contenitore Struttura in legno in diverse€500
May 14Adam's AuctioneersAN 18K GOLD NECKLACE, BRACELET, BROOCH AND EARCLIPS EN SUITE, BY CHAUMET, CIRCA 1970 Each composed €0(1 bid)
16 hrs LeftHudson Valley Auctioneers LLC Beacon NYSet books, "Histoire de L'Architecture Classique en France", 11 volumes, plus "folder with$30(2 bids)