ANDY WARHOL - Crosses #3
Similar Upcoming Sales
Ellsworth Kelly Linogravure Line Form Color 13Pierre Soulages, Composition, XXe siecle, Limited Edition LithographFeb 21, 2026Raoul Ubac, Composition, XXe siecle, Limited Edition LithographFeb 21, 2026Lithograph - Fernand Lger - Composition - Cirque - Lithographies Originales6 days LeftWoodcut - Pablo Picasso - Composition (Johnson/ Vollard 193; Monod 10485) - Hlne chez Archimde6 days LeftPierre Soulages, Composition, Pierre Soulages, Peintres d'aujourd'hui, Limited Edition Heliogravure5 days LeftPierre Tal-Coat, Composition, Derriere le miroir, Limited Edition LithographFeb 07, 2026Pierre Tal-Coat, Composition, Derriere le miroir, Limited Edition LithographFeb 21, 2026Pierre Soulages, Composition, Pierre Soulages, Peintres d'aujourd'hui, Limited Edition HeliogravureFeb 14, 2026Raoul Ubac, Composition, Derriere le miroir, Limited Edition Lithograph5 days LeftFernand Leger, Composition, Cirque, Lithographies Originales, Limited Edition LithographFeb 21, 2026Mod PIERRE SOULAGES Eau-Forte XVIII 1962 23.75" x 15.75" Offset Lithograph 2025Feb 14, 2026Orlando Pelayo, Composition, Œuvres completes d'Albert Camus, Limited Edition LithographFeb 07, 2026Pablo Picasso, Composition (Johnson/Vollard 193; Monod 10485), Helene chez Archimede, LimitedFeb 14, 2026Pierre Soulages, Composition, Pierre Soulages, Peintres d'aujourd'hui, Limited Edition HeliogravureFeb 07, 2026Giuseppe Capogrossi, Surface Rouge et Noire, XXe siecle, Limited Edition LithographFeb 21, 2026