Sold2022Een handgekleurde staalgravure naar W. Alexander (1867 - 18Een handgekleurde staalgravure naar W. Alexander (1867 - 1816) met voorstelling van Chinese hovelinge en bediende.See Sold Price
Sold202419th-century alabaster sculpture of a reading child after Charles Gabriel Sauvage LEMIRE with19th-century alabaster sculpture of a reading child after Charles Gabriel Sauvage LEMIRE with inscription Antonio, 180019e-eeuws albasten beeldhouwwerk van een lezend kind naar Charles Gabriel SauvageSee Sold Price
Sold2020Classical mirror with medusa display, 19th century.Klassieke spiegel met medusa figuur, 19e eeuws. Lengte: 80 cm, Breedte: 8 cm, Hoogte: 264 cm, Diameter: 0 cm Description (ENGLISH): Classical mirror with medusa display, 19th century. Length: 80 cm ,See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met erotische voorstelling. China, einEen porseleinen bord met erotische voorstelling. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee schellekoord hangers van porselein met meEen lot van twee schellekoord hangers van porselein met messing montuur. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2016[PLANTES] Th. M. M. van GRIEKEN - De Plant in hare Orna[PLANTES] Th. M. M. van GRIEKEN - De Plant in hare Ornamentale Behandeling. Met eene inleiding over de zinnebeeldige voorstelling. Groningen, J.H. van de Weijer, (1888). In-folio, en feuilles, sous chSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogelEen porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een zwartlak theedoos met rijke inleg van vogels en vlinderEen zwartlak theedoos met rijke inleg van vogels en vlinders, daarin (3) porseleinen theebussen. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eEen set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met kanton decorEen set van twee porseleinen balustervazen met kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwEen porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotEen set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotels met karakter teksten met 6-karaktermerk. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vieEen stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vier figuren in landschap. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2021Blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decoratie vanBlauw/wit Chinees porseleinen schotel met decoratie van personen in landschap, diam.29,5 cm.See Sold Price
Sold2022Een set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteitEen set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteiten in perken in de buitenrand. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels oEen porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels op een tak, gemerkt Qianglong. China, midden 20 eeuw.See Sold Price
Sold2021A Lot of Silver Itemsbestaande uit zilveren theebus met graveringen van personages, hoogte 10 cm., gemerkt met schild, kroon en nr. 13, en 2 Hollands zilveren lodereindoosjesSee Sold Price
Sold2022KEULEN, JOHANNES VAN Pas kaart Van de Boght van Florida Met de Canaal Tusschen Florida en Cuba Door.KEULEN, JOHANNES VAN Pas kaart Van de Boght van Florida Met de Canaal Tusschen Florida en Cuba Door. Amsterdam: Gerard Van Keulen, [1734]. Fifth state. Engraved map, hand colored, framed; sheet measurSee Sold Price
2 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
Oct 17Rob Michiels AuctionsJan Anton Garemijn (Bruges, 1712-1789): 'Putto with Parrot', oil on canvas, 18th C.€6,500
Featured2 days LeftGrasons Co. Of Southern Arizona1998 Chevy Step Van Food Truck, Custom Engine$5,000
2 days LeftInternational Art Auction GalleryVincent Van Gogh Dutch 1853-1890 Oil on Canvas painting in the style of Gaugin, Degas Era$1,400(4 bids)
3 days LeftArt Legacy AuctionsOld Master Painting Holy Family Flemish School XVIIc.After / in the manner of Joos Van Cleve$6,500
Featured2 days LeftInternational Art Auction GalleryVincent Van Gogh Dutch 1853-1890 Oil on Canvas painting in the style of Gaugin, Degas Era$2,000(4 bids)
Oct 14Burns Auction & Appraisal LLCPortrait of a Nobleman, Oil on Wood Panel, Cornelis Jonson Van Ceulen I (1593 - 1661)$425(4 bids)
Oct 14Burns Auction & Appraisal LLCPortrait of a Nobleman, Oil on Canvas, Bartholomeus Van Der Helst (1613-1670)$230(3 bids)
19 hrs Left1 Great Deal Auctions Van Gogh LANGLOIS BRIDGE Estate Signed Limited Edition Giclee$35(2 bids)
19 hrs Left1 Great Deal Auctions Courtyard of the Hospital at Arles by Van Goh Estate Signed Giclee$10
4 days LeftBroward Auction GalleryJoachim Van Hier (Austria,1834-1905) oil painting antique$240(5 bids)
Featured3 days LeftEast-Wing Estate Sales & Auction CompanyJoseph Van Dieghem (1843-1885) Oil on Board$375(4 bids)
Oct 14Burns Auction & Appraisal LLCTwo figures, ink on paper, School of Rembrandt van Rijn, (1606-1669)$45(2 bids)
2 days LeftInternational Art Auction GalleryVincent Van Gogh Dutch 1853-1890 Oil on Canvas painting in the style of Gaugin, Degas Era$1,200(4 bids)