Sold2022Een aardewerk Delfts 3-delig kaststel. 18e eeuw.Een aardewerk Delfts 3-delig kaststel. 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een aardewerk schotel met floraal decor. Delft, 18e eeuw.Een aardewerk schotel met floraal decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waarondEen lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waaronder een met Wanli decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft,Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2023Various faience earthenware, French, Brussels, Tournai, Delft,18th/19th centuryVarious faience earthenware, French, Brussels, Tournai, Delft,18th/19th centuryFaïence aardewerk, Frans, Brussel, Doornik, Delft,18e/19e eeuwDiam. 28.5 - 30.5 - 40 cm & H 20 - 22 cmSee Sold Price
Sold2022Een aardewerk tegelkwadrant ster en tulp decor en een ingelEen aardewerk tegelkwadrant ster en tulp decor en een ingelijste tegel met bloempot decor, beide mangaankleurig. Holland, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2023Fine hand-painted porcelain plaque after a painting by Philips Wouwerman, French, 18th centuryFine hand-painted porcelain plaque after a painting by Philips Wouwerman, French, 18th centuryFraaie handbeschilderde porseleinen plaquette naar een schilderij van Philips Wouwerman, Frans, 18e eeuw10See Sold Price
Sold2022Een lot van twee floraal beschilderde aardewerk schotels. DEen lot van twee floraal beschilderde aardewerk schotels. Delft, crica 1800.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Amsterdams bonte kom met vissen decor tusseEen porseleinen Amsterdams bonte kom met vissen decor tussen florale decoratie. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China,Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseinen Imari bordjes. China, 18e eeuw.Een set van drie porseinen Imari bordjes. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein waaronder met Kanton decor. China,Een lot divers porselein waaronder met Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
2 hrs LeftBonhamsAfter Guillaume Coustou (1677-1746) Terracotta group representing the Allegory of the River Tiber€3,200
5 hrs LeftRapid Estate Liquidators and Auction GalleryAmsterdam Souvenir Tile Wall Hanging - Blue & White Transferware Delft Style$20