Sold2022Een porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. ChinEen porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. China, 17e/18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus met landschapsdecor. China, 18e eeuEen porseleinen theebus met landschapsdecor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 2Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China,Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. CEen set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden gedecoreerd met onder andere antEen set porseleinen borden gedecoreerd met onder andere antiquiteiten. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figEen grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figuren in een tuin. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met voEen set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met vogels in een boom. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen 8-kantige diepe schotel met landschapsdecorEen porseleinen 8-kantige diepe schotel met landschapsdecor met pagode en pijnboom. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set zeer grote porseleinen vazen gedecoreerd met roofvoEen set zeer grote porseleinen vazen gedecoreerd met roofvogels in landschap. Japan, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen dekselvazen met famile rose decor. ChinEen set porseleinen dekselvazen met famile rose decor. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. ChinEen porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van drie porseleinen borden met floraal decor. China Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebusje met spelende zotjes decor. China,Een porseleinen theebusje met spelende zotjes decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bekervaas met baluster in de midden (YenyenEen porseleinen bekervaas met baluster in de midden (Yenyen vaas) met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gEen porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stEen porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stische symbolen decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en florEen porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
6 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
May 28Carlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een hand met een groene reflectie', 1977, acrylic on paper on canvas 57 x€6,000
May 29Carlo Bonte AuctionsAn 18thC Dutch moralizing painted and carved panel depicting the bible story of Leviticus 24:14 130€400
BonhamsSIDEBOARD ATTRIBUTED TO POUL NORREKLIT, Denmark, c. 1960, rosewood, rosewood veneer, chromed met...$1,500(1 bid)
May 16Heritage Auctions74294: A Twenty-Four-Piece Martin, Hall, & Co. Gilt Met$10(1 bid)
May 15University ArchivesPres. Ronald Reagan 15pp. Annotated Speech for Jaycees: "…some in govt. never met a tax they d$3,000
Featured3 days LeftJasper52Original Met Poster The Waterseller of Seville By Velazquez 36x24” 1989 Framed$200
May 14Hermann Historica GmbHA Chinese frog-shaped pouring vessel (kendi), probably early Qing Dynasty€800
May 16Aste Bolaffi FRANCO ANGELI 1935-1988 Paesaggio Metà anni '80 - FRANCO ANGELI 1935-1988 Paesaggio Mid 1980s€3,000
May 15Aste Bolaffi FRANCO ANGELI 1935-1988 Paesaggio Metà anni '70 - FRANCO ANGELI 1935-1988 Paesaggio Mid€3,400
May 14Lucas Milano SRLAndrea Busati (Scutari metà del XV secolo circa - Venezia 1528 circa) San Giovanni Battista in un€5,000
6 days LeftMatthew Bullock Auctioneers1958 Chevrolet 2 Door Hardtop Met Gold Dealership Promo Car Bank$15
May 14Lucas Milano SRLNicola Viso (attivo a Napoli prima della metà del XVIII secolo) Paesaggio arcadico in riva al mare€2,000
May 15Aste Bolaffi NICOLA DE MARIA 1954 Onde dentro il regno dei fiori Metà anni '80 - NICOLA DE MARIA 1954 Onde€20,000