Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor en Shou karakters, de ander met antiquiteiten decor. China, 19e eeu.See Sold Price
Sold2022Herend, Een servies met koffietassen en onderbordjes bestaande uit 72 delen. Hand-painted. (D:25,5Herend, a large dinner service with coffee cups and saucers. Made of porcelain with hand-painted decors of birds and insects. All pieces are marked on the base. 72 pieces.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. ChinaEen porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een mes met benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuEen mes met benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. ChinEen porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decEen lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decor en een Famile Rose dekseldoos. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stEen porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stische symbolen decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een kris met rijkbewerkt benen heft en houten schede. IndonEen kris met rijkbewerkt benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen roombordje met zilveren grepen en zilverenEen porseleinen roombordje met zilveren grepen en zilveren voet. China, Qianlong, zilvermonturen 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje metTwee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog opEen Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaaEen set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaas met drakendecor. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecorEen gehoekt porseleinen schoudervaasje met landschapdecor en zilveren dopmonturen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (YEen porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (Yin Yang) met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landEen lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waarondEen lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waaronder een met Wanli decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en florEen porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. CEen lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten,Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten, achterzijde met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisA Japanese collar vase with white and red iron background decorated flowers, medallions and dragons€200
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisA large multi-coloured and gilded Chinese porcelain vase with a Canton decoration of characters and€200
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisIvory sculpture of court lady with raised hair and long robe holding a pipa, China, early 20th€300
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisAn ivory statue of the immortal Goddess Guanyin pouring her bottle of Amrita over humanity and her€240
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisIvory censer with remarkably high stupa-shaped upper part decorated with a four-clawed dragon and€600
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisIvory magic ball or Canton ball on very high stand with exceptional carving with +/- 15 openwork€500
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisLamp Crazy Queen with base in silver-plated bronze and shade in satin crystal glass with floral€240
1 day LeftMaison Jules VeilinghuisArthur Waagen (1869 - 1910), sculpture of a blacksmith with hammer and anvil, signed€160
2 days LeftMaison Jules Veilinghuis2 Chinese paintbrush vases, one famille rose, marked and one with landscape decor, Chinese writing,€120
2 days LeftMaison Jules Veilinghuis2 Chinese celadon baluster vases, one with Shuangxi decor and one with precious objects€200
1 day LeftMaison Jules VeilinghuisPair of bronze Chryselephantine figurines with hands and face in ivory depicting a boy with guitar€600
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisAn Art Nouveau lampadaire decorated with a heron and a glass shade in p?te de verre, signed Muller€160
1 day LeftMaison Jules VeilinghuisGilt bronze sculpture with ivory hands and head (chryselephantine) of probably Joan of Arc with€1,200
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisDelvaux bags, Delvaux black shoulder bag in black leather and finished with a gold toned D in the€500
1 day LeftMaison Jules VeilinghuisFrans Van Holder (1881-1919), oil on canvas a child with his toys, signed and dated 1911€3,000
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisItalian occasional table, circa 1960s, having a hand-painted ceramic Dalmatian-form base with with€140
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisA pair of Empire firebacks in gilt and patinated bronze with boy and a girl, 19th century€300
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisSideboard Credenza designed by Florence Knoll in 1961, cabinet on base of tubular steel with€1,000
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisExceptionally large Japanese Satsuma lidded vase with decor of immortals, Bijin, Samurai and many€500
1 day LeftMaison Jules VeilinghuisCollection of 3 fans, 19th century fan with fine meshing pins and painted representations in a gilt€200
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisMilieu de table with oval white crystal bowl encased in a gilt bronze frame with candle stick€500
2 days LeftMaison Jules Veilinghuis12 Crystal champagne glasses LES FLEURS issued by the Franklin Mint in collaboration with Perrier€200
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisMulticoloured Schneider Art Deco vase in glass paste blown in a wrought-iron frame decorated with€800
2 days LeftMaison Jules VeilinghuisA Chinese sculpture carved from several fitted pieces of serpentine, depicting a two-wheeled cart€300