Sold2022Een porseleinen dekselvaas gecontourneerd model met landschEen porseleinen dekselvaas gecontourneerd model met landschap-met-visser decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas, vierpas vormig bamboe model metEen porseleinen dekselvaas, vierpas vormig bamboe model met floraaldecor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose juskom gecontourneerd model meEen porseleinen Famille Rose juskom gecontourneerd model met floraal decor waartussen pauwen. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemEen porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met florEen porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. ChinaEen porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met Imari decor. Japan, eind 19eEen porseleinen dekselvaas met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insEen porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insecten. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor in perken. ChiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor in perken. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met landschap met visser decor.Een porseleinen dekselvaas met landschap met visser decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 2Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas Famille Rose met perkdecor met lEen porseleinen dekselvaas Famille Rose met perkdecor met landschappen. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met fEen porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met floraal decor. China, midden 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotEen set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotels met karakter teksten met 6-karaktermerk. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaaEen set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaas met drakendecor. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebusje met spelende zotjes decor. China,Een porseleinen theebusje met spelende zotjes decor. China, Kangxi.See Sold Price
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCollection of porcelain, porcelain hand-painted coupe on bronze feet marked Mark Query - Lion &€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLarge Italian majolica lidded vase with medallion of madonna and child on a blue fond decorated with€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA French three-piece mantelpiece with mantel clock in gilt bronze decorated with young girl and€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPair of figural candlesticks, partly gilt and dark patinated bronze with fluted columnar base,€800
3 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000