Sold2022Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een handbeschilderde Thangka. Tibet, 19e eeuw.Een handbeschilderde Thangka. Tibet, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een celadon craquele schenkkan. China, 19e eeuw.Een celadon craquele schenkkan. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een blauw-wit bordje, vermoedelijk Japans, 19e eeuw.Een blauw-wit bordje, vermoedelijk Japans, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2020Théodore GECHTER (1796-1844) - Charles Martel vs.Théodore GECHTER (1796-1844) - Karel Martel vs Abderame, indrukwekkend bronzen beeld, 19e eeuw Lengte: 53,5 cm, Breedte: 33 cm, Hoogte: 63 cm, Diameter: 0 cm Description (ENGLISH): Théodore GECHTERSee Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2017Two Chinese famille rose covered bowls on stands, 19eTwo Chinese famille rose covered bowls on stands, 19e eeuw H.: 10 cm - Dia.: 12 cmH.: 9,5 cm - Dia.: 13,5 cmSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 1Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakkEen gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakken. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. CEen bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. CEen set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwEen porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold20242 Chinese plates famille rose 18th/19th century2 Chinese plates famille rose 18th/19th century2 Chinese borden famille rose 18e/19e eeuwDiam. 27 cmSee Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerktEen set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot Imari porselein bestaande uit onder andere vaEen groot lot Imari porselein bestaande uit onder andere vazen. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2023Various faience earthenware, French, Brussels, Tournai, Delft,18th/19th centuryVarious faience earthenware, French, Brussels, Tournai, Delft,18th/19th centuryFaïence aardewerk, Frans, Brussel, Doornik, Delft,18e/19e eeuwDiam. 28.5 - 30.5 - 40 cm & H 20 - 22 cmSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met erotische voorstelling. China, einEen porseleinen bord met erotische voorstelling. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Nanking craquele dekselvaas met landschap decor. China,Een Nanking craquele dekselvaas met landschap decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een kris met rijkbewerkt benen heft en houten schede. IndonEen kris met rijkbewerkt benen heft en houten schede. Indonesi‘, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Jul 07Case Antiques, Inc. Auctions & AppraisalsCivil War Tintype of KY Soldier, Capt. Williamson Bacon$100
5 days LeftUniversity ArchivesJefferson Davis' Hat Swatch, Taken After His Capture, Ex-Parry, Distinguished Union Capt. Attached$160(1 bid)
5 days LeftUniversity Archives1776 Pay Order to Capt. John Skinner for Escort of Captured Tory Governors$260
Jun 30Morean AuctionsGB Grace Bros Beer Instructional Flat Top 2 of 2 RARE R9 67-23 USBCOI 316$25(1 bid)
2 days LeftGreat Estates Auctioneers & AppraisersMARVEL LIMITED X CAPT AMERICA ROSS SIGNED POSTER$100