Sold2019Petras Rimsa Lithuania LithuanianPetras Rimsa (1881-1961) Medalis "Didysis Vilniaus Seimas 1905¬-1925“, stalo 1925, Lietuva. Bronza, tonavimas. Skersmuo - 60 mm.See Sold Price
Sold2019Antanas Sutkus Lithuanian LithuaniaAntanas Sutkus (g. 1939) Zapyskis 1973, fotopop., 31,2 x 29,6 Sign. AD: A. Sutkus, Zapyskis/1973See Sold Price
Sold2019Vytautas Didysis 500m. Lithuanian LithuaniaD.L.K Vytauto D.500m. Sukaktuvems pamyneti visos Didz. Lietuvos valsciu virsaiciu grupe. Kaunas 1930 . Vinjete(fotopop., 28,2x36,4 ) su pasportu 43,8x51,4.See Sold Price
Sold2019Rimsa Lithuanian LithuaniaSkulptoriaus Petro Rimsos laiskas ir nuotrauka, kurioje pavaizduotas siuvinys, sukurtas pagal Petro Rimsos skulptura "Lietuvos mokykla 1864-1904“. Laiske (pop., rankr., 2 lap., 22x14,2), rasytamSee Sold Price
Sold2022Samuel Bak Still lifeSamuel Bak (g. 1933)Still lifeXX a. 8-9 decate , Polished bronze, gold colored patina, 28 x 22,5 x 18Sign., BAK / 2/80Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Algis Skackauskas Skaitanti naujienasAlgis Skackauskas (1955-2009)Skaitanti naujienas1998, drb., al., 61,5 x 92Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Valentinas Antanavicius AbstrakcijaValentinas Antanavicius (g. 1936)Abstrakcija1966, drb., al., 70 x 50Sign. VD: Antanavicius 66Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Bronius Uogintas Lietuvos miestelisBronius Uogintas (1913-1988)Lietuvos miestelis1978, drb., al., 52 x 70Sign. AD: Br. Uogintas 78Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Valdas Antanas Gurskis PeizazasValdas Antanas Gurskis (g. 1936)Peizazas su gandralizdziu1981, drb., al., 80 x 60Sign. AD: Gurskis 81Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Stasys Krasauskas Giesmiu giesme Nr. 9Stasys Krasauskas (1929-1977)Giesmiu giesme Nr. 9 (iliustracija)1966, autocinkografija, 17,5 x 13,5, lakstas 37 x 30Sign. AD: parasasKeywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Elvyra Kairiukstyte Moters portretasElvyra Kairiukstyte (1950-2006)Moters portretasXX a. 8 des., pop., akvarele, 64 x 42Sign. AD: EKairiukstyteKeywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2020Jonas Mackevicius Lithuania LithuanianJonas Mackevicius (1872 - 1954) Miskas Iki 1944, drb., al, 51 x 66 Sign., AD: J MackeviciusSee Sold Price
Sold2019Hansson Lithuania LithuanianJalmaras Hansonas (Hjalmar Hansson, 1864- po 1932) Audringa jura XIX a. pab. - XX a. pr., drb., al., 66 x 82 Sign. AK: HJ. HanssonSee Sold Price
Sold2021Adomas Galdikas Lithuania LithuanianAdomas Galdikas (1893-1969)PeizazasXX a . 6-7 des., kart., temp., 74 x 114Sign. AD: A. GaldikasSee Sold Price
Sold2020Albert Swieykowski Lithuania LithuanianAlbertas Sveikovskis (Albert Swieykowski, 1829 - ?) Vilniaus panorama nuo Uzupio (Vilnele, Vizitieciu ir Misionieriu baznycios) XIX a. II p., fotopop., sid., brom., kartonas, autorinis ispaudas AC, 16See Sold Price
2021Ostra Brama Lithuania LithuanianIkonele "Ausros Vartu svc. Dievo Motina", su aptaisu ir remeliu XIX a. pab. Lietuva.Varis, stampavimas, emalis, auksavimas, audinys. Remelis - varis, stampavimas, azuras, sidabravimas. Matmenys 6,5 xSee Sold Price
Sold2020Juozas Tumas Vaizgantas Lithuania LithuanianNuotrauka. Ekonomines kariu bendroves fotostudijaJuozas Tumas-Vaizgantas (1869-1933) sventina studentu mediku korporacijos "Fraternitas Lituanica” veliava. 1924, Kaunas, fotopop., sid., brom., 1See Sold Price
Sold2020Kazys Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887 - 1978) Fantazija1961., pop., temp., misri techn., 38,5 x 50Sign. AD: K.Ã…Å“See Sold Price
Sold2020Ignacas Scedrovskis Lithuania LithuanianIgnacas Mauricijus Scedrovskis (1815 - 1870)Pyragaiciu pardavejas1839 - 1845, pop., litografija, 26,2 x 28,8Sign. AK: kliseje Gime 1815 m. Raseiniuose. Mokesi tapybos Vilniaus universitete pas J. RustSee Sold Price
Sold2021Vytautas Ignas Lithuania LithuanianVytautas Ignas (1924-2009)Berniukas su dudeleXX a. 6 des. kart., tusas, akvarele, 76 x 51Sign. AD: IgnasSee Sold Price
Sold2021Nijole Valadkeviciute Lithuania LithuanianNijole Valadkeviciute (1944-2020)Paukste1995, drb., al., 63 x62KP: giminaiciu patvirtinimas.See Sold Price
Sold2021Edward Karniej Lithuania LithuanianEdvardas Karniejus (Edward Karniej, 1890-1942)Berniuko portretas1942, pop., sangv., 39,5 x 31,5 Sign. AK: monograma 1942See Sold Price
Sold2021Paukstiene Lithuania LithuanianJadvyga Dobkeviciute - Paukstiene (1913-2005)Lietuves vakaroja1965, drb., al., 51 x 100Sign. Jadv. PaukstieneSee Sold Price
2021Stanilaw Zukowski Poland Lithuania LithuanianStanislovas Zukovskis (Stanilaw Zukowski 1911- 1982)Kermosius Lukiskiu aiksteje1938, pop., ofortas, 29 x 42, lakstas 35 x 52Sign. AD: St. Zukovski, Vilno 1938See Sold Price
May 19Chinwe Russell AuctionsAffirmation By Ieva Pazemeckaite Oil on Canvas created with Oil on Canvas 2024 Artwork Signed$450
May 19Chinwe Russell AuctionsSpring Goddess By Ieva Pazemeckaite Mix media on canvas created with Mix media on canvas 2022$310
4 days LeftArk Auctions IncLARGE LITHUANIAN --AMERICAN BRONZE SCULPTURE JACQUES LIPCHITZ GUITARIST$4,500
Jun 02Schilb Antiquarian Rare Books1889 HEBREW Torah FAMOUS Onkelos Targum Jewish Vilnius Lithuania Russia Vilna 4v$1(1 bid)
17 hrs LeftRapid Estate Liquidators and Auction GalleryDe Stalo or Steiner Style Violin with Extra Strings Bow and Shoulder Rest$1,450
6 days LeftMynt Auctions1935 Lithuania USA Airmail Cover Brooklyn NY Felix Waitkus Transatlantic Flight$650