Sold2020Album von Memel Lithuania LithuanianAlbum von Memel und Umgegend: 23 Ansichten nach Momentaufnahmen in PhotographiedruckBerlin Globus Verl. [1910], [12] nenumeruotu lapu, 27 x 35.Didelio formato, prabangiai isleistas albumasSee Sold Price
Sold2020Skulpturele Tarnas Meml Lithuania LithuanianSkulpturele "Tarnas", padeka uz 50 metu istikima tarnyba Vereinigte Sprit und Brauhaus A.G. Memel tarnui Hansui Brumshagenui alaus darykloje. Vokietija. 1939-1944 m.Su irasais - "Vereinigte Sprit u BrSee Sold Price
Sold2020Hotel Memel Lithuania LithuanianDekoratyvine skulpturele "Viesbutis "Baltischer Hof". Klaipeda. 1925-1939 m. Su irasais - "MEMELER ACTIEN-BRAUEREI", "HOTEL BALTISCHER HOF MEMEL" ir "MEMELER ACTIEN-BRAUEREI / BEI UNS SPIELT DIE MUSIKSee Sold Price
Sold2021Vokieciu sarvuociai Memel Lithuania LithuanianVokieciu sarvuociai Klaipedoje 1939 m.Fotografija, 9 x 14Klaipeda, 1939 m. kovo men.See Sold Price
Sold2020Memel Klaipedos gatve Lithuania LithuanianNuotrauka. Klaipedos gatve A. Hitlerio apsilankymo metu 1939, fotopop., sid., brom, 17 x 23Nuotrauka atspausta Vienoje, Agentur Schostal (Austrijos ziniasklaidos fotoagentura). Agentur Schostal spaudaSee Sold Price
Sold2021Bokalas Memel Lithuania LithuanianBokalas "Memeler Actien-Brauerei * ". XX a. pr., Vokietija.Stiklas, alavas, emaliniai dazai. Matmenys: aukstis - 17 cm.See Sold Price
Sold2022Zenklelis su Klaipedos herbuZenklelis su Klaipedos herbu veliavos fone Klaipeda. XX a. vidurys. Metalo lydinys, emalis. Aukstis - 3 cm, plotis - 2,5 cm. Keywords: Lithuania Lithuanian MemelSee Sold Price
Sold2023Klaipedos uostasKlaipedos uostas Memel. Am Winterhafen. Autorius A. Frohlich, signatura AD. Spalvinta akvaforta, 17 x 20, apie 1920 Keywords: Lithuania Lithuanian MemelSee Sold Price
Sold2022Klaipedos panoramaKlaipedos panorama"Associated Press Photo" fotokorespondentasFotografija, 17,5 x 23, su masinrastiniu paaiskinamuoju tekstu kitoje puseje.New York, 1938Keywords: Lithuania Lithuanian MemelSee Sold Price
Sold2022Klaipeda garlaivis po tiltuKlaipeda garlaivis po tiltuFotografas A. G. SchmidtFotografija 10,5 x 14,5Hamburg, XX a. 4 des.Keywords: Lithuania Lithuanian MemelSee Sold Price
Sold2020Memel tram Lithuania LithuanianKlaipedos tramvajus apie 1930 m. Fotografas Stasys Vaitkevicius (Skuodas). Nuotr. (fotopop., 8,8 x13,1). KP - fotografo antspaudas. Klaipedos tramvajus veike 1904-1934 m.; tai buvo vienintelis elektriSee Sold Price
Sold2019Antanas Sutkus Lithuanian LithuaniaAntanas Sutkus (g. 1939) Zapyskis 1973, fotopop., 31,2 x 29,6 Sign. AD: A. Sutkus, Zapyskis/1973See Sold Price
Sold2021Perwelk Lithuania LithuanianPervalka Perwelk - Von der Wanderdune verschuttetes Haus.Gruss von der Kurischen NehrungPhotogr. u. Verlag v. R.Minzloff, Tilsit.Atvirukas, 9 x 14, iki 1900.See Sold Price
Sold2021Gruss aus Schwarzort Lithuania LithuanianJuodkrante, Gruss aus Schwarzort, 1900 m.Verlag v. Rob. Schmidt, Memel.Atvirukas 9 x 14. Siusta pastu 1900 m.See Sold Price
Sold2021Sofija Romeriene Lithuania LithuanianSofija Romeriene (1885-1972)Antikinis etiudas 1939, pop., piest., 16 x 23Sign. AK: Wilno 39 r. AD: Zofja RomerSee Sold Price
Sold2023Antanas Sutkus Artojas, zemaitijaAntanas Sutkus (g. 1939) Artojas, zemaitija 1964, fotopop., 39 x 30 Sign. KP: A. Sutkus, 1964 Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2022Samuel Bak Still lifeSamuel Bak (g. 1933)Still lifeXX a. 8-9 decate , Polished bronze, gold colored patina, 28 x 22,5 x 18Sign., BAK / 2/80Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Algis Skackauskas Skaitanti naujienasAlgis Skackauskas (1955-2009)Skaitanti naujienas1998, drb., al., 61,5 x 92Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Valentinas Antanavicius AbstrakcijaValentinas Antanavicius (g. 1936)Abstrakcija1966, drb., al., 70 x 50Sign. VD: Antanavicius 66Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Bronius Uogintas Lietuvos miestelisBronius Uogintas (1913-1988)Lietuvos miestelis1978, drb., al., 52 x 70Sign. AD: Br. Uogintas 78Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2022Valdas Antanas Gurskis PeizazasValdas Antanas Gurskis (g. 1936)Peizazas su gandralizdziu1981, drb., al., 80 x 60Sign. AD: Gurskis 81Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2017BMW Image brochure "Das Wort dem Kunden" from 1939, 20BMW Image brochure "Das Wort dem Kunden" from 1939, 20 pages, German text, cord binding, condition 2, rare German Description BMW Imagebroschüre "Das Wort dem Kunden" von 1939, 20 Seiten, deutscherSee Sold Price
Sold2022Stasys Krasauskas Giesmiu giesme Nr. 9Stasys Krasauskas (1929-1977)Giesmiu giesme Nr. 9 (iliustracija)1966, autocinkografija, 17,5 x 13,5, lakstas 37 x 30Sign. AD: parasasKeywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2020Jonas Mackevicius Lithuania LithuanianJonas Mackevicius (1872 - 1954) Miskas Iki 1944, drb., al, 51 x 66 Sign., AD: J MackeviciusSee Sold Price
4 days LeftHargesheimer Kunstauktionen DuesseldorfMIGUEL CONDE KONVOLUT VON 4 ZEICHNUNGEN (1978-1980)€360
Jun 07AUTOMOBILIA LADENBURG AUCTIONGRAND PRIX OF GERMANY July 23, 1939, official race programme with list of starters, among it Sommer€100
Jun 08AUTOMOBILIA LADENBURG AUCTIONGEO HAM 1939, original poster "12 Hours of Paris Coupe Olazur 11.September.1939 Autodrome de€2,000
Jun 07AUTOMOBILIA LADENBURG AUCTIONMERCEDES BENZ mixed lot with 8 pieces, among it 4 original B/W photos von Hindenburg at maneuvers€100(1 bid)
1 day LeftThe Bidder AuctionsVilniaus Pasas (Vilnius passport) of a Lithuanian Jew Koganos, litho Illustr., 1932.$50
Jun 08AUTOMOBILIA LADENBURG AUCTIONmixed lot of books with 48 pieces, among it e.g. "The Coachwork of Erdmann & Rossi", "The Rover" by€50
Jun 16Broward Auction GalleryATTRIB Julius Von Payer (Austrian,1841-1915) oil painting antique$60(3 bids)
Jun 07Freeman's | HindmanBOK, Hannes. Original "Nymph of Darkness" illustration for Weird Tales. 1939. SIGNED BY BOK.$300(2 bids)