Divano Luigi XIV in legno laccato,
Divano Luigi XIV in legno laccato, sec.XVIII
cm. 188x75 h. 95
cm. 188x75 h. 95
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €500 - €550
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping