Christmas Auction 2020-12-05 Auction - 501 Price Results - Auction House Zezula in cz - Page 2

Brno, Czech Republic

Christmas Auction

Váno?ní aukce / Christmas Auction
Lot Number: Lowest
František Tavík Šimon (1877-1942): KATEDRÁLA V REMEŠI 1919 Lept na papíře, 340x295 mm, zn. v tisku vlevo dole autorským razítkem s monogramem "TFŠ", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "T. F.
0025: František Tavík Šimon (1877-1942)Est. CZK 5,000-CZK 10,000
František Tavík Šimon (1877-1942): MIKULÁŠSKÝ TRH NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ 1922 Barevný lept na papíře, 271x300 mm, zn. v tisku vlevo dole autorským razítkem s
0026: František Tavík Šimon (1877-1942)Est. CZK 2,000-CZK 4,000
Vladislav Röhling (1878-1949): STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ Kolorovaný lept na papíře, 325x285 mm, zn. v tisku vlevo dole "Röhling". Vladislav Röhling - český malíř a
0027: Vladislav Röhling (1878-1949)Est. CZK 900-CZK 1,800
Vladislav Röhling (1878-1949): DVOJICE GRAFIK Pohled na Pražský hrad. Kolorovaný lept na papíře, 340x325 mm, zn. v tisku vpravo dole "V. Röhling". Staroměstské náměstí.
0028: Vladislav Röhling (1878-1949)Est. CZK 900-CZK 1,800Lot Passed
Vladislav Röhling (1878-1949): DVOJICE GRAFIK - STAROMĚSTSKÁ RADNICE V PRAZE Staroměstská radnice - Praha 9. května 1945. Kolorované lepty na papíře, 370x328 mm, zn. v tisku vlevo dole
0029: Vladislav Röhling (1878-1949)Est. CZK 1,000-CZK 2,000Lot Passed
Vladislav Röhling (1878-1949): POHLED NA PETROV Barevný lept na papíře, 345x245 mm, zn. vlevo dole pod tiskem autorským razítkem s monogramem „VR“, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "V.
0030: Vladislav Röhling (1878-1949)Est. CZK 1,900-CZK 3,800Lot Passed
Otakar Hauska (1874-1926): STARÁ RADNICE V BRNĚ Kombinovaná technika - pastel a akvarel na papíře, 485x273 mm, sign. vpravo dole "Hauska". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Otakar Hauska
0031: Otakar Hauska (1874-1926)Est. CZK 2,000-CZK 4,000Lot Passed
Emil Singer (1881-1942): NA ZELNÉM TRHU Lept na papíře, 240x195 mm, zn. v tisku vlevo dole "Emil Singer", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Emil Singer". Paspartováno, rámováno,
0032: Emil Singer (1881-1942)Est. CZK 1,900-CZK 3,800
Karl Truppe (1887-1959): ŘÍMSKÉ NÁMĚSTÍ V BRNĚ 1928 Barevná litografie na papíře, 291x228 mm, zn. a dat. v tisku vpravo dole "- TRUPPE - 1928 -", sign. vpravo dole pod tiskem
0033: Karl Truppe (1887-1959)Est. CZK 1,000-CZK 2,000
Jan Charles Vondrouš (1884-1970): SV. MARTIN V YPRES 1921 Lept na papíře, 302x211 mm, zn. v tisku vlevo dole "Vondrouš Ypres 1920-21 No. 3", sign. a dat. tužkou vpravo dole pod tiskem tužkou "J. C.
0034: Jan Charles Vondrouš (1884-1970)Est. CZK 1,200-CZK 2,400Lot Passed
Jan Charles Vondrouš (1884-1970): STARÁ LOUVAIN 1937 Lept na papíře, 310x262 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "24/150", zn. a dat. v tisku vpravo dole "Vondrouš 1937", sign. a dat.
0035: Jan Charles Vondrouš (1884-1970)Est. CZK 1,200-CZK 2,400Lot Passed
Jan Charles Vondrouš (1884-1970): VLAŠSKÝ DVŮR V KUTNÉ HOŘE 1942 Lept na ručním papíře s vodoznakem, 321x210 mm, zn. v tisku vlevo dole "Vondrouš 1942", číslováno
0036: Jan Charles Vondrouš (1884-1970)Est. CZK 1,200-CZK 2,400Lot Passed
Karl Schicktanz (1858-?): STAVENÍ SE STAFÁŽÍ 1912 Akvarel na kartonu, 390x570 mm, sign. a dat. vpravo dole "K. SCHICKTANZ. 1912. Rámováno, zaskleno. English Title: Karl Schicktanz (1858-?)
0037: Karl Schicktanz (1858-?)Est. CZK 4,000-CZK 8,000
Alois Wachsman (1898-1942): MĚSTSKÝ MOTIV Akvarel na papíře, 330x420 mm, zn. vlevo dole razítkem z pozůstalosti Aloise Wachsmana s č. 156. Paspartováno, rámováno, zaskleno.
0038: Alois Wachsman (1898-1942)Est. CZK 7,500-CZK 15,000
Václav Jícha (1874-1950): CHALUPA V ZIMNÍ KRAJINĚ Kvaš na papíře, 223x330 mm, sign. tužkou vlevo dole "V. Jícha". Paspartováno. Václav Jícha - moravský malíř a
0039: Václav Jícha (1874-1950)Est. CZK 1,200-CZK 2,400
Josef Horňák (1891-?): TIŠNOV 1920 Akvarel na papíře, 355x450 mm, zn. a dat. vlevo dole "Tišnov 1920", sign. vpravo dole "J. Horňák". Rámováno, zaskleno. English Title: Josef
0040: Josef Horňák (1891-?)Est. CZK 1,900-CZK 3,800Lot Passed
R. Marko: VENKOVSKÉ STAVENÍ Kombinovaná technika - pastel a akvarel na papíře, 345x300 mm, zn. vlevo dole "R. Marko". Rámováno, zaskleno. English Title: R. Marko English
0041: R. MarkoEst. CZK 1,200-CZK 2,400Lot Passed
Martin Benka (1888-1971): HORSKÉ ÚDOLÍ Pastel na překližce, 500x400 mm, sign. vpravo dole "M. Benka". Rámováno, zaskleno. Martin Benka byl slovenský akademický malíř,
0042: Martin Benka (1888-1971)Est. CZK 40,000-CZK 80,000Lot Passed
Martin Benka (1888-1971): KRIVÁŇ 1931 Pastel na papíře, 455x325 mm, sign., dat. a zn. vlevo dole "Kriváň 31. MBenka". Rámováno, zaskleno. Martin Benka byl slovenský akademický
0043: Martin Benka (1888-1971)Est. CZK 40,000-CZK 80,000
Josef Danhauser (1805-1845): STUDIE Akvarel na papíře, 100x155 mm (výřez z pasparty). Paspartováno, rámováno, zaskleno. Josef Danhauser - rakouský malíř období biedermeieru,
0044: Josef Danhauser (1805-1845)Est. CZK 10,000-CZK 20,000Lot Passed
Moritz Michael Daffinger - připsáno: PORTRÉT HENRIETTY MARIE BOURBONSKÉ Akvarel na papíře, 145x115 mm. Provenience: Draženo ve vídeňském aukčním domě Dorotheum 4. 2. 1941, kat.
0045: Moritz Michael Daffinger - připsánoEst. CZK 4,000-CZK 8,000
Karel Vítek (1877-1953): SUDIČKY 1913 Kombinovaná technika - tempera a tuš na papíře, 300x210 mm, sign. a dat. vlevo dole "K. Vítek 13." Rámováno, zaskleno. English Title: Karel
0046: Karel Vítek (1877-1953)Est. CZK 3,000-CZK 6,000Lot Passed
Mihály Zichy (1827-1906): SVATEBNÍ OBŘAD Akvarel na papíře, 290x235 mm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole "Zichy". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Mihály Zichy -
0047: Mihály Zichy (1827-1906)Est. CZK 49,000-CZK 98,000Lot Passed
Mikhail Pyrin (1874-1943): PORTRÉT MLADÉ ŽENY 1901 Akvarel na papíře, 309x238 mm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole "М. Пырин", dat. vlevo dole "Paris
0048: Mikhail Pyrin (1874-1943)Est. CZK 3,500-CZK 7,000Lot Passed