Antique Auction session 1/4 2020-02-10 Auction - 297 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 6

19th century painting ships at seaDelfst plateAntique carpet
Arnhem, Netherlands

Antique Auction session 1/4

Lot Number: Lowest
Persian pillow: Belouch kussen, ca. 1890, 52x44 cm
0122: Persian pillowEst. €25-€50
19th century Dutch painting: Christoffel Albertus Vos (1813-1877)Stadsgezicht met schaatsende figuren op de gracht met linksvoor een koek en zopie met Nederlandse vlag, paneel 24,5x31 cm. Werk is gedocumenteerd bij de RKD en is
0123: 19th century Dutch paintingEst. €1,400-€1,800Lot Passed
19th century painging, boats at sea: Anoniem, Schepen op volle zee waaronder met Engelse vlag, 19e eeuws paneel 24x48,5 cm
0124: 19th century painging, boats at seaEst. €50-€100
Oil on canvas, Holland: Johannes Pietersen (1893-1970)Binnenplaats met figuur, doek 50x41,5 cm
0125: Oil on canvas, HollandEst. €150-€250
Corner cabinet, Holland, Ameland: Amelander hoekkastje met beschilderd mythologisch decor op grenenhout, periode 1700-1750, 113 cm hoog, 39 cm diameter
0126: Corner cabinet, Holland, AmelandEst. €150-€250
Till top table, Holland, Ameland: Amelander klaptafel, flap aan de wand, geschulpt vurenhouten blad met beschilderd mythologisch decor en staand op kolompoot met 3 tenen, ca. 1700-1750, 67 cm hoog, 111x82 cm
0127: Till top table, Holland, AmelandEst. €150-€250
Painting ca. 1850, landscape: Anoniem, rustend figuur in landschap, Romantische School ca. 1850, paneel 21,5x24 cm
0128: Painting ca. 1850, landscapeEst. €150-€250
Painting Dutch village: Herman Johannes Ansingh (1880-1957)Dorpsstraatje met molen gezien tussen huizen door, paneel 30x40 cm
0129: Painting Dutch villageEst. €100-€150
Chest with drawers, 19th century: Wortelnotenfineer op eiken commode met enkelgebogen front en blad met accoladerand, 19e eeuw, 77 cm hoog, 88 cm breed en 56 cm diep
0130: Chest with drawers, 19th centuryEst. €150-€250
Antique clock with pillars: Kolompendule in noten kast met fraai intarsia inlegwerk en vuurvergulde ornamenten en sierrand rond de verzilverde wijzerplaat en bewerkte slinger met ster, ca. 1830, 40,5 cm hoog. (compleet en
0131: Antique clock with pillarsEst. €100-€200
Chest with drawers, miniature: Miniatuur noten 4-laads commode 30 cm hoog, 30 cm breed, 14,5 cm diep
0132: Chest with drawers, miniatureEst. €50-€100
Dutch painging with horse: Willem George Frederik Jansen (1871-1949)Hollands landschap met arbeider met paard en wagen bij boerenschuur, paneel 32x46 cm
0133: Dutch painging with horseEst. €550-€750Lot Passed
Dutch painting after van Prooijen: Met signature A J van Prooijen, Kustgezicht met figuren en boten, doek 40x60 cm in een fraaie goudkleurige lijst
0134: Dutch painting after van ProoijenEst. €200-€400Lot Passed
Brass monocular, antique: Antieke messing kijker op statief, kijker gevat in een lederen foedraal en voorzien van inscriptie Tel F A (Mk.IV) and Gen. Staff, Ryland and Son Ltd London, 1917, No 1178. Kijker in uitgetrokken
0135: Brass monocular, antiqueEst. €500-€750
Antique Dutch clock: Antieke Friese staartklok met wekkerfunctie, in eiken kast, uurwerk voorzien van maan- en datumaanduiding, ca. 1830, 145 cm hoog
0136: Antique Dutch clockEst. €100-€200
Chair for in a corner: Moorse hardhouten hoekstoel met fraai parqueterie van parelmoer en verschillende houtsoorten, 72 cm hoog en 50x50 cm
0137: Chair for in a cornerEst. €150-€200
Cupboard wit brass elements: Eiken dubbelgebogen 4-laads commode met messing beslag, accoladerand blad, staand op klauwpoten, 18e eeuw  82,5 cm hoog, 102 cm breed, 58 cm diep
0138: Cupboard wit brass elementsEst. €100-€150
Antique clock: Pendule, bronzen kast met vuurvergulde ornamenten en ring rond de gegraveerde verzilverde wijzerplaat met op top een mechaniek van ruwe zee met zeilboot (boot niet origineel), Franrijk ca. 1790, 43
0140: Antique clockEst. €250-€500
European painting, ca. 1790: Anoniem, Allegorische voorstelling van vele figuren en engelen in de lucht, doek ca. 1790, 33x54 cm
0141: European painting, ca. 1790Est. €100-€200
Painting on panel, Dutch house: Gesigneerd F Manderds, Gezicht op huis met aanlegsteiger aan water, board 40x60 cm
0142: Painting on panel, Dutch houseEst. €50-€100
Dutch painting of a cow: Hendrikus Alexander van Ingen (1846-1920)Rustende koe in weiland, paneel 20x24,5 cm
0143: Dutch painting of a cowEst. €100-€150
Dutch painting, cows in landscape: Cor (pseu. C Verschuur) Bouter (1888-1966)Koeien aan de sloot bij knotwilgen, doek 30x40 cm
0144: Dutch painting, cows in landscapeEst. €100-€200
Antique carpet: Handgeknoopt Oosters kleed, ca. 1920, 145x100 cm
0145: Antique carpetEst. €50-€100
Walnut table: Ronde noten salontafel op kolompoot met groene balustervormige zuil, 64 cm hoog, 86 cm diameter
0146: Walnut tableEst. €50-€100