Antique Auction session 1/4 2020-02-10 Auction - 297 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 5

19th century painting ships at seaDelfst plateAntique carpet
Arnhem, Netherlands

Antique Auction session 1/4

Lot Number: Lowest
Dutch painting of Paul Bodifee: Paul Bodifee (1866-1939)2 figuren langs vaart, verso sticker met notitie Aan de treklijn, paneel 37x61 cm
0098: Dutch painting of Paul BodifeeEst. €250-€500
Painting with flowers: Cornelis Johannes van Hulstijn (1811-1879)Bloemstilleven, paneel 18x24 cm
0099: Painting with flowersEst. €200-€400
Antique Dutch clock: Friese vroeg 19e eeuwse staartklok in eiken kast met beschilderde wijzerplaat, halfvolle gezwarte zuilen en latoenen op kap 148 cm hoog
0100: Antique Dutch clockEst. €100-€150
Delfst plate: Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met decor naar Mesdag, jaar 1965, 41,5 cm diameter
0101: Delfst plateEst. €80-€140
Antique oak cupboard: Eiken vroeg 19e eeuwse pottenkastje met rolluikdeurtje en laadje 69 cm hoog, 45 cm breed, 31 cm diep
0102: Antique oak cupboardEst. €50-€100
Iron decoration: Metalen mobiel van 2 mannen in een bootje, 48 cm hoog
0103: Iron decorationEst. €25-€50
17th century clock: 18e eeuwse messing lantarenklok met adres Draper Witham 19 cm hoog, 11,5 cm breed (1 armpje van belsteun gebroken)
0104: 17th century clockEst. €200-€400
Antique carpet: Oosters handgeknoopt kleed met floraal motief 188x116 cm
0105: Antique carpetEst. €50-€100
Oak cupboard: Eiken rijkbestoken kastje met 2 deurtjes, laadje, zuilen en briefpanelen zijkanten 119,5 cm hoog, 55,5 cm breed, 34 cm diepÂ
0106: Oak cupboardEst. €200-€400
19th century clock France: Antieke vuurvergulde Franse pendule met figuur op top met kroon, ca. 1840, 42,5 cm hoog. (Compleet en goed lopend)
0107: 19th century clock FranceEst. €400-€600
Drawing of a Dutch town: Monogram COR of COK, Stadsgezicht met vele figuren tijdens diverse terechtstellingen, Tekening met aquarel en wit krijt, vermoedelijk 17e eeuw Italie, 14x31 cm
0108: Drawing of a Dutch townEst. €400-€600
Painting at the sea side: David Adolf Constant Artz (1837-1890)Moeder en dochter in de duinen, paneel 28,5x22 cm
0109: Painting at the sea sideEst. €300-€600
Antique painting on wood: Gesigneerd N Hubert, Thuiskomst van de heer des huizes, paneel 19e eeuw, 32,5x26,5 cm
0110: Antique painting on woodEst. €80-€120
Stand for book: Noten verstelbare muziekstandaard staand op driesprant, 108-150 cm hoog
0111: Stand for bookEst. €50-€100
Old Bible: Oude Bijbel, S van Velzen jr. Kampen, 1868 (1 sluiting los)
0112: Old BibleEst. €50-€100
Painting of a Dutch forrest: Jan van Vuuren (1871-1941)Bospad met berken, doek 47,5x41 cm (restauratie)
0113: Painting of a Dutch forrestEst. €500-€750
19th century painting ships at sea: Karl Kaufmann (1843-1902)Kustgezicht met stoomboot in de baai, paneel 31,5x48 cm
0114: 19th century painting ships at seaEst. €200-€400Lot Passed
Baruch Lopes de Leao Laguna: Baruch Lopes de Leao Laguna (1864-1943)Arbeider op het land met schep, doek 62x50,5 cm
0115: Baruch Lopes de Leao LagunaEst. €100-€200
Hanging lamp: Franse koperen 6 lichts schaallamp met floraal decor, gecannelleerde stijlen en 4 glazen rozenkapjes waarvan 3 met schade, 105 cm hoog en 67 cm breed
0116: Hanging lampEst. €50-€100
Table basket for flowers: Mahonie gueridon met fraai bestoken 8-kantige bladrand en kolompoot op 3-spant, blad kan gekanteld worden 68 cm hoog, 44,5 cm diameter
0117: Table basket for flowersEst. €50-€100
Scultpure of a woman: Bronsgekleurd metalen beeld van vrouw met opgeheven schaal 32 cm hoog en zamak inktstel met glazen potjes 19 cm hoog, 27 cm breed
0118: Scultpure of a womanEst. €50-€100
Watercolor, France, after Zandomeneghi: Ludwig Dill (1848-1940)Vrouw en visser aan de waterkant, Paris, aquarel / crayon gedateerd 1908, 35x53 cm. Dit is een kopie van een schilderij van Federico Zandomeneghi (1841-1917): Fishing on the
0119: Watercolor, France, after ZandomeneghiEst. €400-€600
Painting of a shell fisher: Onduidelijk gesigneerd, Schelpenvisser op het strand met boten op volle zee, doek 41x51 cm
0120: Painting of a shell fisherEst. €50-€100
Oak table: Eiken etagetafeltje met steekwerk en opbergruimte onder klep 77,5 cm hoog, 63 cm breed, 40 cm diep
0121: Oak tableEst. €50-€100