Sold2022Een lot van twee floraal beschilderde aardewerk schotels. DEen lot van twee floraal beschilderde aardewerk schotels. Delft, crica 1800.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft,Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee polychroom beschilderde aardewerk zoutkeldEen set van twee polychroom beschilderde aardewerk zoutkelders. Frankrijk, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee erotsiche houten figuren. Japan, 20e eeuw.Een lot van twee erotsiche houten figuren. Japan, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee hardhouten foo-dogs. China, 20e eeuw.Een lot van twee hardhouten foo-dogs. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee schellekoord hangers van porselein met meEen lot van twee schellekoord hangers van porselein met messing montuur. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van 4 satsuma aardewerk vazen. Japan, 1e helft 20eEen lot van 4 satsuma aardewerk vazen. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. CEen lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Sold2022En lot van twee porseleinen Famile Rose kop en schotels. ChEn lot van twee porseleinen Famile Rose kop en schotels. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers aardewerk waaronder twee schenkkannen. FrankEen lot divers aardewerk waaronder twee schenkkannen. Frankrijk, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers aardewerk waaronder diverse pullen. DaarbijEen lot divers aardewerk waaronder diverse pullen. Daarbij diverse Brusselse litermaten en pullen (Jean - Baptiste Morren- Artoisenet). Deze was werkzaam van 1811 tot 1839.19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waarondEen lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waaronder een met Wanli decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een aardewerk schotel met floraal decor. Delft, 18e eeuw.Een aardewerk schotel met floraal decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landEen lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2016Early Gustav Stickley #173 Evenarm Settle c1902Early Gustav Stickley #173 even arm settle c1902. Original finish. Unsigned. 71"w x 39"h x 28.5"d. 5% of this lot will benefit The Dirk van Erp Foundation. Larger piece are shipped via Steve Auger ShiSee Sold Price
Sold2016Large Limbert 3-Drawer ServerLarge Limbert 3-drawer server. Signed. Original finish. Top refinished. 52"w x 36"h x 22"d. 5% of this lot will benefit The Dirk van Erp Foundation. Larger piece are shipped via Steve Auger Shipping.See Sold Price
Sold2016Gustav Stickley 8-Leg Sideboard c1902Early massive Gustav Stickley 8-leg sideboard c1902. Signed with early large red decal. Refinished. Height shortened. 69.5"w x 47.5"h x 25"d. 5% of this lot will benefit The Dirk van Erp Foundation. LSee Sold Price
Sold2016Early Gustav Stickley #436 Lamp Table c1902Early Gustav Stickley #436 lamp table c1902. Signed. Original finish except top refinished. 28"h x 24"d. 5% of this lot will benefit The Dirk van Erp Foundation. Larger piece are shipped via Steve AugSee Sold Price
Sold2016Charles Rohlfs Carved Oak ArmchairCharles Rohlfs Carved Oak Armchair. Signed. Excellent dark original finish. Exquisitely reconstructed strap-leather arms. 35"h x 25.5"w x 26.5"d. 5% of this lot will benefit The Dirk van Erp FoundatioSee Sold Price
Sold2016Contemporary Gustav Stickley Tall Chest of DrawersContemporary Gustav Stickley #615 tall chest of drawers with two doors at top by Head, Heart & Hand c2012. 5% of this lot will benefit The Dirk van Erp Foundation. Larger piece are shipped via Steve ASee Sold Price
Sold2020Mixed-Lot: 2 Gold-ChainsMIXED-LOT: 2 GOLD-CHAINS. Origin: Germany. Material: 585/- yellow gold, tested. Total Weight: ca. 84.5 g. Measurement: Length 38.0 cm, 20.0cm. Description: Enclosed: silverSee Sold Price
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCollection of porcelain, porcelain hand-painted coupe on bronze feet marked Mark Query - Lion &€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA baroque-style gilt wood mirror decorated with a cherub and floral design€300
Jul 07A-1 AuctionEstate lot Limoges France Hand Painted by Mulville 12 Plates and 1 Large Platter assorted BirdsUS$400(7 bids)
3 days LeftPreston Hall GalleryVincent Van Gogh* (1853-1890) Ink Drawing (See Authentication Disclaimer)US$600
3 days LeftPreston Hall GalleryVincent Van Gogh* (1853-1890) Ink Drawing (See Authentication Disclaimer)US$400(1 bid)
6 days LeftToomey & Co. AuctioneersArtus Van Briggle for Van Briggle Pottery, Early and Tall vase with overlapping leaves, 1902-03US$750(1 bid)
3 days LeftPreston Hall GalleryVincent Van Gogh* (1853-1890) Ink Drawing (See Authentication Disclaimer)US$600