Sold2022Een lot van twee schellekoord hangers van porselein met meEen lot van twee schellekoord hangers van porselein met messing montuur. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft,Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee erotsiche houten figuren. Japan, 20e eeuw.Een lot van twee erotsiche houten figuren. Japan, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee floraal beschilderde aardewerk schotels. DEen lot van twee floraal beschilderde aardewerk schotels. Delft, crica 1800.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee hardhouten foo-dogs. China, 20e eeuw.Een lot van twee hardhouten foo-dogs. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met kanton decorEen set van twee porseleinen balustervazen met kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met SEen porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met Shou teken in het midden. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. CEen lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. CEen lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen enEen groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen en schotels. Japan, 18 & 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen enEen groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen en schotels. Japan, 18 & 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein waaronder met Kanton decor. China,Een lot divers porselein waaronder met Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decEen lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decor en een Famile Rose dekseldoos. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022<SPAN class=ng-binding ng-bind-html="lot.Description | unsaEen lot porselein bestaande divers uit serviesgoed met ivy leaves decor, Rosenthal voor Versace jeans home. Duitsland, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landEen lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold20221719 8 VOL. AMAZING VELLUM BINDINGS illustrated NETHERLANDS HISTORY LOT antique(HEUSSEN, H.F. v.) Oudheden en gestichten van Nederland. Uyt het Lat. vert., en met aantek. opgehelderd, d. H. v. R(ijn). Leyden, Chr. Vermey, 1719-23. 8 volumes. With 2 folding portraits & 17 foldingSee Sold Price
105 Lots AwayMaison Jules VeilinghuisCollection of porcelain, porcelain hand-painted coupe on bronze feet marked Mark Query - Lion &See Sold Price
373 Lots AwayMaison Jules VeilinghuisA three-piece clock set of gilt brass and brownish-red porcelain with multi-coloured floral decors€200
6 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R DittrichUS$8,000
370 Lots AwayMaison Jules VeilinghuisA French three-piece mantelpiece with mantel clock in gilt bronze decorated with young girl and€400
222 Lots AwayMaison Jules VeilinghuisA baroque-style gilt wood mirror decorated with a cherub and floral design€300
325 Lots AwayMaison Jules VeilinghuisDimitri CHIPARUS (1886-1947), bronze sculpture of a dancer, signed, posthumous edition€300
381 Lots AwayMaison Jules VeilinghuisPair of gilt bronze figures of infants on round pedestal with painted porcelain in Sèvres style,€300
200 Lots AwayMaison Jules VeilinghuisA large neoclassical patinated bronze pedestal with bronze vase with winding handles and a€1,000
367 Lots AwayMaison Jules VeilinghuisA large 19th-century French ormolu mantle clock surmounted by a cherub, decorated with satyr,€300
347 Lots AwayMaison Jules VeilinghuisRare reliquary in gilt bronze in the shape of a Gothic chapel€240(2 bids)
Jul 07A-1 AuctionEstate lot Limoges France Hand Painted by Mulville 12 Plates and 1 Large Platter assorted BirdsUS$600(8 bids)