Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Drie bordjes met landschap met twee langelijzen bij hek decDrie bordjes met landschap met twee langelijzen bij hek decor. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met SEen porseleinen bord met decoratie van twee phoenixen met Shou teken in het midden. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2016Emmanuel Notermann (Flemish, 1808-1863) Interior withEmmanuel Notermann (Flemish, 1808-1863) Interior with Two Women. Oil on board. Signed "E. Notermann" in lower left corner. Verso is titled "twee vrouwen met hondje in interieur" Board: 10" x 8"See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose kop en schotels met oor, gedeTwee porseleinen Famille Rose kop en schotels met oor, gedecoreerd met twee figuren in interieur. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met rivier landschap decor met tweTwee porseleinen bordjes met rivier landschap decor met twee figuren op de voorgrond. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek.Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterTwee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterzijde met 4-karaktermerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen kommetjes met powderblue met goud exterieuTwee porseleinen kommetjes met powderblue met goud exterieur decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraalTwee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraal decor op rots bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje metTwee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in dTwee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in de midden, achterzijde met tao•stisch merk (2x vissen). China Kangxi..See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen kommen met goud floraal decor in de randenTwee porseleinen kommen met goud floraal decor in de randen en grisaille landschaps decoratie. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleuTwee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleurige achterzijde. Met lingzhy gemerkt. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met kanton decorEen set van twee porseleinen balustervazen met kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met rivierlandschap decor. China,Twee porseleinen bordjes met rivierlandschap decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen koppen met vlinder decoratie en capucijnerTwee porseleinen koppen met vlinder decoratie en capucijner buitenzijde. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnde florale decoratie. CTwee porseleinen bordjes met verfijnde florale decoratie. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld doorTwee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld door rivierlandschap perken. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lotusblad verdeling met floraaTwee porseleinen bordjes met lotusblad verdeling met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee gecontourneerde bordjes met floraal decor op buitenranTwee gecontourneerde bordjes met floraal decor op buitenrand en rivier landschap interieur. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee gecontourneerde bordjes met floraal decor buitenrand lTwee gecontourneerde bordjes met floraal decor buitenrand landschap/ haan interieur. China, Yongzheng.See Sold Price
3 days LeftPananti Casa D'Aste S.R.L.Mario Schifano (Homs , 1934 - Roma, 1998) - Senza titolo, Seconda met? anni Settanta€12,000
5 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R DittrichUS$8,000