Sold2022Twee porseleinen Famille Rose kop en schotels met oor, gedeTwee porseleinen Famille Rose kop en schotels met oor, gedecoreerd met twee figuren in interieur. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022En lot van twee porseleinen Famile Rose kop en schotels. ChEn lot van twee porseleinen Famile Rose kop en schotels. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decorTwee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decor met vogels en insecten, gemerkt met lotus. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor opTwee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor op rots. Zeevondst Nanking Cargo Christies 1986. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor en Shou karakters, de ander met antiquiteiten decor. China, 19e eeu.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen kop en schotels met klapmuts vormige koEen set porseleinen kop en schotels met klapmuts vormige kopjes. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen deksels Famille Rose en Famille Verte. ChiTwee porseleinen deksels Famille Rose en Famille Verte. Chinees 19e eeuw. Diam. 13 en 14 cm.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met fEen porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met floraal decor. China, midden 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor, de ander met draak op jacht naar de vlammende parel. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteitenTwee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteiten decor, een met lange lijs onder bloesemboom. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotEen set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotels met karakter teksten met 6-karaktermerk. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen schotels beide met floraal decor, China, YTwee porseleinen schotels beide met floraal decor, China, Yongzheng en Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. ChiEen porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. China,19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decEen st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decor. KPM, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, QiEen porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling meEen porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling met lange lijs bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2017Paire de vases balustre en porcelaine famille rosePaire de vases balustre en porcelaine famille rose décoré en émaux polychromes sur la couverte de couple de Phoenix et faisans dans un jardin fleuri. Anses de préhension moulés de chimère affronSee Sold Price
Sold2017Important vase à panse globulaire et fin haut colImportant vase à panse globulaire et fin haut col cylindrique en porcelaine de la famille rose décoré en émaux polychrome sur la couverte de branchages fleuris et faisans . Chine. Dynastie Qing. 7See Sold Price
Sold2017Vase octogonal à forme de flacon pansu en porcelaine deVase octogonal à forme de flacon pansu en porcelaine de la famille rose décoré en émaux polychrome de branches de pêcher et chauve souris en vol, symbole de longévité. Marque sigillaire QianlonSee Sold Price
Sold2021CHINE, Pot couvert à deux anses à décorPot couvert à deux anses à décor en famille rose de jeunes femmes dans des jardins jouant du qin et jouant au go. Deux anses, marque Tongzhi nian zhi en rouge sous la base. H: 12.5 cm,See Sold Price
Sold2023Chinese famille rose octagonal flower pot with landscape decoration with figures, circa 1900Chinese famille rose octagonal flower pot with landscape decoration with figures, circa 1900Chinese famille rose octogonale bloempot met landschapsdecor met figuren, circa 190016.5 x 24 x 27 cmSee Sold Price
Sold2021(lot of 19) Chinese famille rose yellow ground wares(lot of 19) Chinese famille rose yellow ground wares, each decorated en suite with "Wanshou Wujiang" medallions and scrolling foliages against lemon yellow ground, comprising a set of ten bowls, eachSee Sold Price
Sold2023TWO CHINESE EXPORT FAMILLE ROSE AND SEPIA PORCELAIN CUPS AND SAUCERS 18th/19th CenturyTWO CHINESE EXPORT FAMILLE ROSE AND SEPIA PORCELAIN CUPS AND SAUCERS18th/19th Century1) Depicts an en grisaille scene of an elderly woman showing a young woman how to thread beads. Gilt and scrolled bSee Sold Price
260 Lots AwayDreweatts Donnington PrioryA pair of large Chinese Famille Rose 'Eight Immortals' baluster vases£1,400(2 bids)
118 Lots AwayHermann Historica GmbHA large Chinese wood-glazed famille rose brush pot showing a mountain and river scene with YongzhengSee Sold Price
116 Lots AwayHermann Historica GmbHA large Chinese famille rose 100 bats vase with Guangxu six-character mark, probably from the periodSee Sold Price
1 day LeftLeland LittleA Selection of Chinese Export Porcelain with Famille Rose Tobacco Leaf PatternUS$50(1 bid)
7 days LeftCarlo Bonte AuctionsA Chinese famille rose enamelled 'Beauties in a Garden' porcelain plaque, signature reading Wang€500
115 Lots AwayHermann Historica GmbHA rare Chinese famille rose U-shaped "Boy with Chickens" cup with Qianglong six-character FangguSee Sold Price