Sold2022Twee porseleinen 6-kantige buikvaasjes met florale decoratiTwee porseleinen 6-kantige buikvaasjes met florale decoratie. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen dubbel borden met florale decoratie op rotTwee porseleinen dubbel borden met florale decoratie op rots decor waarop twee vogels eromheen insecten. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnde florale decoratie. CTwee porseleinen bordjes met verfijnde florale decoratie. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een 6-kantige porseleinen tegel met floraal decor. China, QEen 6-kantige porseleinen tegel met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek.Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterTwee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterzijde met 4-karaktermerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen kommetjes met powderblue met goud exterieuTwee porseleinen kommetjes met powderblue met goud exterieur decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraalTwee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraal decor op rots bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje metTwee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in dTwee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in de midden, achterzijde met tao•stisch merk (2x vissen). China Kangxi..See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen kommen met goud floraal decor in de randenTwee porseleinen kommen met goud floraal decor in de randen en grisaille landschaps decoratie. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleuTwee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleurige achterzijde. Met lingzhy gemerkt. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met kanton decorEen set van twee porseleinen balustervazen met kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met rivierlandschap decor. China,Twee porseleinen bordjes met rivierlandschap decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen koppen met vlinder decoratie en capucijnerTwee porseleinen koppen met vlinder decoratie en capucijner buitenzijde. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld doorTwee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld door rivierlandschap perken. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lotusblad verdeling met floraaTwee porseleinen bordjes met lotusblad verdeling met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met rivier landschap decor met tweTwee porseleinen bordjes met rivier landschap decor met twee figuren op de voorgrond. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met treurwilg decor en floraal decTwee porseleinen bordjes met treurwilg decor en floraal decor met vogels. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met bamboe oprots decor, capucijneTwee porseleinen bordjes met bamboe oprots decor, capucijner achterzijde. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelTwee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelmerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. JapanTwee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. Japan, 18e eeuwSee Sold Price
Jun 13Uniques and Antiques, Inc.Set 6 Cracked Ice Dining Arm Chairs. Rattan Bamboo white finish. No Cushions. Repainted. McGuire metUS$200(1 bid)
13 hrs LeftLion Heart AutographsBoldly Drawn and Signed 1908 Caruso Self-Caricature on Tour in BostonUS$250(2 bids)
Jun 30Global Auctions CompanyNathaniel Dance Holland British 1735-1811 Oil painting Mrs Woodward DaughtersUS$8,000
Jun 12Oakridge Auction GalleryA Chinese porcelain figure of a girl drawing, 1960s-1970sUS$100(2 bids)
1 day LeftRapid Estate Liquidators and Auction Gallery"Highwaymen Al Black Original Oil On Panel Cypress Tree R42"US$900(6 bids)
1 day LeftRapid Estate Liquidators and Auction GalleryHighwaymen Isaac Knight Original Oil On Panel Sunset Cypress R42US$875(8 bids)
1 day LeftRapid Estate Liquidators and Auction GalleryHighwaymen Isaac Knight Original Oil On Panel Palm Tree R42US$650(5 bids)
Jul 07A-1 AuctionLot (6) Fighting Knives- 3 Cattaraugus 225 Q Knives; Rostfrei, Marbles & WWII Military KnifeUS$175(7 bids)
1 day LeftAkiba GalleriesWilliams-Sonoma Stainless Steel 6 Burner Gas Grill w/ Side Burner & RotisserieUS$650(4 bids)