Sold2022Twee porseleinen dubbel borden met florale decoratie op rotTwee porseleinen dubbel borden met florale decoratie op rots decor waarop twee vogels eromheen insecten. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, deTwee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, de ander met enkel floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraalTwee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraal decor op rots bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. JapanTwee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. Japan, 18e eeuwSee Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnde florale decoratie. CTwee porseleinen bordjes met verfijnde florale decoratie. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen diepe borden prunustak-op-rots decor waarbTwee porseleinen diepe borden prunustak-op-rots decor waarbij vogels. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek.Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen 6-kantige buikvaasjes met florale decoratiTwee porseleinen 6-kantige buikvaasjes met florale decoratie. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor opTwee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor op rots. Zeevondst Nanking Cargo Christies 1986. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met granaatappe; bij hek decorTwee porseleinen borden, een met granaatappe; bij hek decore, de ander met vogelop rots decor. China,Yongzheng en Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in dTwee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in de midden, achterzijde met tao•stisch merk (2x vissen). China Kangxi..See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld doorTwee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld door rivierlandschap perken. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelTwee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelmerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18eTwee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, beide met floraaldecor. China, QiaTwee porseleinen borden, beide met floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden beide met landschaps decor China, QTwee porseleinen borden beide met landschaps decor China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen koppen met vlinder decoratie en capucijnerTwee porseleinen koppen met vlinder decoratie en capucijner buitenzijde. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauweEen porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauwe achtergrond. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een 'kraak' porseleinen klapmutskom met vogel op rots decorEen 'kraak' porseleinen klapmutskom met vogel op rots decor. China, Wanli ca. 1620.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gEen porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA Victorian three-piece room divider with a collage of mounted prints on each panel along both€600
Jun 16Maison Jules VeilinghuisDimitri CHIPARUS (1886-1947), bronze sculpture of a dancer, signed, posthumous edition€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA French three-piece mantelpiece with mantel clock in gilt bronze decorated with young girl and€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisEastern European school, 17th century, oil on canvas Madonna with child€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisEdgard GEVAERT (1891-1965), oil on canvas Still life with hare, signed and dated 1960€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisDavid DE NOTER (1818-1892), oil on canvas Still life with Hare, signed€2,400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisVic DOLPHIJN (1909-1993), oil on canvas Still life with eggs, signed€160
Jun 16Maison Jules VeilinghuisVincent DE VOS (1829-1875), oil on canvas Cat with kittens, signed€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisAlexandre CALAME (1810-1864), oil on canvas Landscape with river, signed€800
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPair of vases in patinated metal on marble base decorated with putti and garlands, late 19th century€200
Jun 14DuMouchellesBook - Cadillac Hotel (Detroit, Michigan) Multi Signed Autograph Book "Prominent Guests I Have Met"US$2,000
Jun 15Hess Fine AuctionsYaacov Agam Message of Peace II 1980 Screenprint Signed Limited Edition Op ArtUS$50(5 bids)
7 days LeftUniques and Antiques, Inc.RICHARD ANUSZKIEWICZ Modernist Op Art Silkscreen. "Convex and Concave". Graphic White Lines on DarkUS$150
Jun 25Vintage Art Finder GalleryM.C. Escher linocut etching on paper after Dutch Op Art optical illusion€900(1 bid)
6 days LeftUniques and Antiques, Inc.GEORGE NELSON style Ball clock. Contemporary. Battery Op.US$30(1 bid)
Jun 13Uniques and Antiques, Inc.Uncommon 60s Mod Op Art Mid Century Modern Lamp. Industrial design.US$100(2 bids)