Sold2022Een lot bestaande uit een bord en kop met floraal decor. ChEen lot bestaande uit een bord en kop met floraal decor. China, midden 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schEen lot divers porselein bestaande uit borden en kop en schotels. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landEen lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kom en een bordje. ChinEen lot porselein bestaande uit een kom en een bordje. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waarondEen lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waaronder een met Wanli decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee (transfer) kommen en een zoutvatEen lot bestaande uit twee (transfer) kommen en een zoutvat. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas enEen lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas en dekselpot. China,1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse plateel bestaande uit een asbak, vaasje enEen lot diverse plateel bestaande uit een asbak, vaasje en schaal. 20e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decEen lot porselein bestaande uit een cachepot met Kanton decor en een Famile Rose dekseldoos. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Sold2022<SPAN class=ng-binding ng-bind-html="lot.Description | unsaEen lot porselein bestaande divers uit serviesgoed met ivy leaves decor, Rosenthal voor Versace jeans home. Duitsland, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot Imari porselein bestaande uit onder andere vaEen groot lot Imari porselein bestaande uit onder andere vazen. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaaEen set cloisonne bestaande uit twee vazen en een dekselvaas met drakendecor. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Herend, Een servies met koffietassen en onderbordjes bestaande uit 72 delen. Hand-painted. (D:25,5Herend, a large dinner service with coffee cups and saucers. Made of porcelain with hand-painted decors of birds and insects. All pieces are marked on the base. 72 pieces.See Sold Price
Sold2021A Lot of Silver Itemsbestaande uit zilveren theebus met graveringen van personages, hoogte 10 cm., gemerkt met schild, kroon en nr. 13, en 2 Hollands zilveren lodereindoosjesSee Sold Price
Sold2022Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China,Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Kudu (Tragelaphus strepsiceros)De grote koedoe is een grote antilope uit oostelijk en zuidelijk Afrika. Het is een van de twee soorten die ‘koedoe’ wordt genoemd, en behoort tot het geslacht Tragelaphus (schroefhoornantilopen).See Sold Price
Sold2022Een lot diversen waaronder porseleinen gemberpotten en cloiEen lot diversen waaronder porseleinen gemberpotten en cloisonne vazen.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. CEen lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi.Een lot divers swatow aardewerk waaronder een kom en Kendi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot divers Imari porselein waaronder schotels enEen groot lot divers Imari porselein waaronder schotels en vazen. Japan, 18/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers glaswerk waaronder George Davidson & Co en VEen lot divers glaswerk waaronder George Davidson & Co en Val Saint Lambert.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen enEen groot lot porselein met Imari decor waaronder vazen en schotels. Japan, 18 & 19e eeuw.See Sold Price
4 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700$100
Jul 06Case Antiques, Inc. Auctions & AppraisalsKY Civil War CDV lot, inc. Searles Davis Camp Douglas$275(2 bids)
Featured6 days LeftLouiza Auktion & AssociatesShepard FAIREY (Alias OBEY GIANT) (Américain - Né en 1970) Sunsets to die for - 2007€25,000
2 days LeftBonhamsDavid Hockney (born 1937) Olympische Spiele München 1972 1970Affiche lithographique en cou...€650