Sold2020Lietuvos valstybes paskolos lakstas LithuaniaLietuvos valstybes paskolos lakstas Nr. 001370, 100 auksinu nominalios vertes, isperkamas 1929 m. 7 nepanaudoti palukanu ismokejimo kvitai 1922-1928 m, Kaunas, 1921, spaudinys, 11,5 x 20.See Sold Price
Sold2021Lietuvos draudimo polisas Lithuania LithuanianPirmoji Lietuvos draudimo draugija. Polisas, 1924 m.Polisas Nr. 17, pagal kuri Marija Medeksiene apdraudzia statinius Kedainiu paviete 42 000 litu sumai vieniems metams uz 642 litus.Spaudinys, rankrasSee Sold Price
Sold2022Jurgis Hopenas Vilniaus miesto herbo projektasJurgis Hopenas (Jerzy Hoppen, 1891-1969) Vilniaus miesto herbo projektas 1934, pop., tusas, 21 x 17,8 (herbas), 26,5 x 20,5 (lakstas) Sign. AD: JHoppen - Keywords: Lithuania Lithuanian Wilno WilnaSee Sold Price
Sold2022Stasys Krasauskas Giesmiu giesme Nr. 9Stasys Krasauskas (1929-1977)Giesmiu giesme Nr. 9 (iliustracija)1966, autocinkografija, 17,5 x 13,5, lakstas 37 x 30Sign. AD: parasasKeywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
2021Stanilaw Zukowski Poland Lithuania LithuanianStanislovas Zukovskis (Stanilaw Zukowski 1911- 1982)Kermosius Lukiskiu aiksteje1938, pop., ofortas, 29 x 42, lakstas 35 x 52Sign. AD: St. Zukovski, Vilno 1938See Sold Price
Sold2021Marius Liugaila Lithuania LithuanianMarius Liugaila (1953-2013)Siuita jurai ir kalnams1996, pop., ofortas, mecotinta, 31 x 24,5, lakstas, 39 x 29, tir. 2/50 Sign. AD: Marius Liugaila 1996See Sold Price
Sold2021Marius Liugaila Lithuania LithuanianMarius Liugaila (1953-2013)Melodrama2009, pop., ofortas, mecotinta, 25 x 19,5, lakstas, 31 x 25,5, tir. 25/50Sign. AD: Marius Liugaila 2009See Sold Price
Sold2022Bronius Uogintas Lietuvos miestelisBronius Uogintas (1913-1988)Lietuvos miestelis1978, drb., al., 52 x 70Sign. AD: Br. Uogintas 78Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2020Ausra Lithuania LithuanianAuszra: laikrasztis iszleidziamas Lietuvos myletoju, 1885 m., Nr. 4 ir 5, p. 97-144. Kartu isleisti du numeriai.See Sold Price
Sold2019Bergen Smetona Lithuania LithuanianAlbertas Van der Bergenas Medalis "Pirmasai Lietuvos prezidentas Antanas Smetona 1919" 1919, bronza. Skersmuo - 50 mm, 46 g., tir. 300. Lietas Medallic Art Co, NiujorkeSee Sold Price
Sold2019Vytautas Didysis 500m. Lithuanian LithuaniaD.L.K Vytauto D.500m. Sukaktuvems pamyneti visos Didz. Lietuvos valsciu virsaiciu grupe. Kaunas 1930 . Vinjete(fotopop., 28,2x36,4 ) su pasportu 43,8x51,4.See Sold Price
Sold2020Stasys Krasauskas Lithuania LithuanianStasys Krasauskas (1929 - 1977)Lupos1961, pop., linoraiz., 13 x 16,5, lakstas 49 x 38, tir.68/110Sign. AD:parasasSee Sold Price
Sold2019Rimsa Lithuanian LithuaniaSkulptoriaus Petro Rimsos laiskas ir nuotrauka, kurioje pavaizduotas siuvinys, sukurtas pagal Petro Rimsos skulptura "Lietuvos mokykla 1864-1904“. Laiske (pop., rankr., 2 lap., 22x14,2), rasytamSee Sold Price
Sold2021Kulinarijos vadovas Lithuania LithuanianKulinarijos vadovas, 1907Liudas Gira (1884-1646)Lietuvos vireja, arba, Aiskus pamokinimai ir parodymai kaip virti ir taisyti visokius gardzius, puikius ir sveikus valgius ir daryti skanius naminius geSee Sold Price
Sold2020Vadovas po Lietuva 1938 Lithuania LithuanianVadovas po Lietuva. Redagavo Pranas Barkauskas ir Aleksandras Vabalas. Kaunas: Lietuvos turizmo draugijos leidinys, 1938. 380 p.: iliustracijos; su didesnio formato islankstomais Kauno, Panevezio, siaSee Sold Price
Sold2019Biciunas Lithuania LithuanianTiesa apie Vilniu / V. Biciunas. Kaunas: Lietuvos sauliu sAjungos leidinys, 1931 (Kaunas: V. Atkociuno sp.). 72 p.: iliustr., portr. Lietuvos dailininko ir rasytojo Vytauto Prano Biciuno (1893-1943) pSee Sold Price
Sold2021Greta Slezaite Lithuania LithuanianGreta Slezaite (g. 1997)Peizazas2021, pop., sausa adata, 15,5 x 13,5, (lakstas, 22,5 x 19), tir. 1/5Sign. AD: Greta Slezaite 2021See Sold Price
Sold2023Ray Bartkus Oi nezinau kur dingo Zinute…Ray Bartkus (g. 1961) Oi nezinau kur dingo Zinute... 1983, pop., misri technika, 46 x 31, lakstas, 60 x 43,5, tir. 1/3 Sign. AD: R. Bartkus 1982 Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2023Ray Bartkus StaltieseRay Bartkus (g. 1961) Staltiese 1982, pop., autolitografija, 21 x 39, lakstas 38 x 49, tir. 4/2 Sign. AD: Rimvydas Bartkus 1982 Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2020Jonas Mackevicius Lithuania LithuanianJonas Mackevicius (1872 - 1954) Miskas Iki 1944, drb., al, 51 x 66 Sign., AD: J MackeviciusSee Sold Price
Sold2019Hansson Lithuania LithuanianJalmaras Hansonas (Hjalmar Hansson, 1864- po 1932) Audringa jura XIX a. pab. - XX a. pr., drb., al., 66 x 82 Sign. AK: HJ. HanssonSee Sold Price
Sold2021Adomas Galdikas Lithuania LithuanianAdomas Galdikas (1893-1969)PeizazasXX a . 6-7 des., kart., temp., 74 x 114Sign. AD: A. GaldikasSee Sold Price
Sold2022Albumas Lietuvos vaizdaiAlbumas "Lietuvos vaizdai" Albumas su nuotraukomis, priklauses Lietuvoje dirbusiam sveicaru mokslininkui Konstantinui Regeliui (Constantin von Regel, 1890-1970). Fotografai P. Nederstrom, V. Kujala. BSee Sold Price
Sold2021Juan Jonas Rimsa (1903-1978) Lithuania ArgentinaBANISTAS EN EL TROPICO, 1961, watercolor on paper, signed lower right, 20 x 16”. Artist certificate No. 935 included.See Sold Price
Jun 02Schilb Antiquarian Rare Books1889 HEBREW Torah FAMOUS Onkelos Targum Jewish Vilnius Lithuania Russia Vilna 4v$1(1 bid)
6 days LeftMynt Auctions1935 Lithuania USA Airmail Cover Brooklyn NY Felix Waitkus Transatlantic Flight$650
5 days LeftTopwellsA Group of Six Vintage Polish Movie Posters by Stasys Eidrigevicius and Two Other Artists$100
May 19Chinwe Russell AuctionsAffirmation By Ieva Pazemeckaite Oil on Canvas created with Oil on Canvas 2024 Artwork Signed$450
May 19Chinwe Russell AuctionsSpring Goddess By Ieva Pazemeckaite Mix media on canvas created with Mix media on canvas 2022$310
4 days LeftArt Legacy AuctionsOld Painting Zoma Baitler, Interior Scene. Technique: oil on canvas.$2,300
4 days LeftArk Auctions IncLARGE LITHUANIAN --AMERICAN BRONZE SCULPTURE JACQUES LIPCHITZ GUITARIST$4,500