Sold2022KEULEN, JOHANNES VAN Pas kaart Van de Boght van Florida Met de Canaal Tusschen Florida en Cuba Door.KEULEN, JOHANNES VAN Pas kaart Van de Boght van Florida Met de Canaal Tusschen Florida en Cuba Door. Amsterdam: Gerard Van Keulen, [1734]. Fifth state. Engraved map, hand colored, framed; sheet measurSee Sold Price
Sold2023Guillaume Met de Penninghen - VaseGuillaume Met de Penninghen Vase Ceramic - 10H x 10W x 6D inchesSee Sold Price
Sold2021Adrien van den Bogaert: Drawings after Rembrandt andAdrien van den Bogaert: Drawings after Rembrandt and Callot Sepia and red ink on paper, signed 'A.v.d. Bogaert' and inscribed 'Geteelien/met de Pen/Door' lower center. 14 x 18 1/2 in. (sheet), 21 1/2See Sold Price
Sold2024Collection of 6 hand-coloured prints of Chippendale designs 1760, M. Darly sculpt., publishersCollection of 6 hand-coloured prints of Chippendale designs 1760, M. Darly sculpt., publishers Matthew and Mary Darly, sellers of prints in London 1748-1781Lot van 6 met de hand ingekleurde prenten vaSee Sold Price
Sold2021MAP, Central South America, GerritszCentral South America, Paraguay. Hessel Gerritsz & Joannes de Laet, Paraguay, o Prov. de Rio de la Plata: met de Aenpalende Landen van Tucuman, ende Sta. Cruz de la Sierra, from Nieuwe Wereldt ofte BeSee Sold Price
Sold2020Extremely scarce Dutch children's book about catsHeading: (Dutch) Author: Title: De geschiedenis van Wittington met de kat in 14 afbeeldingen Place Published: n.p. Publisher: Date Published: [c.1850] Description: 15 pp. ISee Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. ChEen bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2023Marc Chagall, Morte de Mets les Pieds dans le PlatARTIST: Marc Chagall (1887-1985) MEDIUM: Etching EDITION: 368 DATE: 1948 DIMENSIONS: 9 x 11.375 in. (image); 16.5 x 16.625 in. (framed) SIGNATURE: Lower left in the plate Marc Chagall; lower left in pSee Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor, de ander met draak op jacht naar de vlammende parel. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Marc Chagall (1887-1985) Russian FrenchMORT DE METS-LES PIEDS DANS LE PLAT (Sorlier 54) from Les Ames Mortes, 1923-27, etching, signed in the plate lower left, from a total edition of 368, image 8 x 10 ¾”, full margins, frameSee Sold Price
Sold2024Marc Chagall (1887-1985) Russian FrenchMORT DE METS-LES PIEDS DANS LE PLAT (Sorlier 54) from Les Ames Mortes, 1923-27, etching, signed in the plate lower left, from a total edition of 368, image 8 x 10 ¾”, full margins, frameSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen bekervaas met baluster in de midden (YenyenEen porseleinen bekervaas met baluster in de midden (Yenyen vaas) met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met florEen porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2020(COLONIAL SOUTH AMERICA.) Ottens, Reinier & Josua.(COLONIAL SOUTH AMERICA.) Ottens, Reinier & Josua. Nieuwe Gemeten Kaarte van de Colonie de Berbice met der Zelver Plantagien en de Namen der Bezitters in Het Ligt Gebragt Door. Large engraved map of tSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in dTwee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in de midden, achterzijde met tao•stisch merk (2x vissen). China Kangxi..See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decorEen porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decor met karaktertekend op de deksel. China,, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor inEen stel porseleinen Imari dekselvazen met floraaldecor in perken, met leeuwtjes op de deksels. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Japans bronzen scultuur van een kraanvogel met kroon omEen Japans bronzen scultuur van een kraanvogel met kroon om de hals, een lotusblad vasthoudend.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Verte deksels, 1x flraal decor deTwee porseleinen Famille Verte deksels, 1x flraal decor de ander met figuren in perken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met granaatappe; bij hek decorTwee porseleinen borden, een met granaatappe; bij hek decore, de ander met vogelop rots decor. China,Yongzheng en Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor en Shou karakters, de ander met antiquiteiten decor. China, 19e eeu.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, deTwee porseleinen borden, een met cachepot op rots decor, de ander met enkel floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Vijf borden met decoratie van het Regiment Sarreguemines caVijf borden met decoratie van het Regiment Sarreguemines ca 1900, daarbij toegevoegd. Franz Anton Mehlem Sonn bordje met figuren in de duinen ca 1900.See Sold Price
6 days LeftPASHCO RARE - TITI PARISIEN! Swatch with Famous PARIS ART MAP By JACQUES BENOIT! NIB-RARE!$50
1 day LeftL'Autographe LtdLITERATURE - SARTRE Jean-Paul (1905 - 1980) - Signed printed photograph£200
1 day LeftL'Autographe LtdLITERATURE - BURNAT-PROVINS Marguerite (1872 - 1952) - Autograph letter signed£30
May 15Aste Bolaffi NICOLA DE MARIA 1954 Onde dentro il regno dei fiori Metà anni '80 - NICOLA DE MARIA 1954 Onde€20,000
May 15Aste Bolaffi GIORGIO DE CHIRICO 1888-1978 Vita silente Metà anni '40 - GIORGIO DE CHIRICO 1888-1978 Vita€35,000
1 day LeftL'Autographe LtdMUSIC - MERCY-ARGENTEAU Marie Clotilde Elisabeth de Riquet (1837 - 1890) - Autograph letter signed£40
2 days LeftDoyle New YorkAn amusing Yves Saint Laurent Christmas card drawing featuring La Vilaine Lulu$300
1 day LeftBonhamsROBERT RAUSCHENBERG (1925-2008) SLING-SHOTS LIT # 6 RR84-1112From 'Sling-Shots Lit Series'€8,000
1 day LeftBonhamsROBERT RAUSCHENBERG (1925-2008) SLING-SHOTS LIT #3From Sling-Shots Lit Series (Gemini G.E.L. 1175)€8,000