Design of the XX and XXI Centuries 2020-06-25 Auction - 176 Price Results - Bonhams (Cornette de Saint Cyr Brussels) in be - Page 2

Belgium, Belgium

Design of the XX and XXI Centuries

Designs of the XX and XXI centuries public exhibitions : ONLY BY APPOINTMENT Sunday 21 June 11h - 18h Monday 22 June 10h - 18h Tuesday 23 June 10h - 18h Wednesday 24 June 10h - 18h Thursday 25 June 10h - 12h publieke tentoonstelling : ALLEEN OP AFSPRAAK Zondag 21 juni 11u - 18u Maandag 22 juni 10u - 18u Dinsdag 23 juni 10u - 18u Woensdag 24 juni 10u - 18u Donderdag 25 juni 10u - 12u auctioneer / veilingmeester : Arnaud Cornette de Saint Cyr contact : Design Valentine Roelants du Vivier v.roelants@cornette-saintcyr.com t. +32 2 880 73 82 m. +32 478 48 84 92 The condition reports of the works we present, can be delivered before the sale to anyone who requests it. These reports are provided for information purposes only and can in no way replace the personal examination of the works by the buyer. De verslagen over de staat van de werken die wij aanbieden, kunnen vóór de verkoop worden bezorgd aan alle personen die hierom verzoeken. Ze worden louter ter indicatieve titel verstrekt en kunnen geenszins een persoonlijk onderzoek door de koper vervangen.
Lot Number: Lowest
PAAVO TYNELL (1890-1973) 5061 - Umbrella …: PAAVO TYNELL (1890-1973) 5061 - Umbrella Lampe à poser Laiton et verre sablé. Estampille de l’éditeur. Tafellamp Messing en gezandstraald glas. Uitgever stamp. Circa 1930. Ed. Taito Oy.
0025: PAAVO TYNELL (1890-1973) 5061 - Umbrella …Est. €4,500-€5,500
PAOLO BUFFA (1903-1970) Enfilade ouvrant à qu…: PAOLO BUFFA (1903-1970) Enfilade ouvrant à quatre portes Bois, laiton. (2 clefs) Dressoir met vier deuren Hout en messing (2 sleutels) Circa 1940. Ed. Maspero Galdino. H.97 cm L.230 cm P.45 cm
0026: PAOLO BUFFA (1903-1970) Enfilade ouvrant à qu…Est. €8,000-€10,000
STILNOVO - Fondé par Bruno Gatta en 1947 Susp…: STILNOVO - Fondé par Bruno Gatta en 1947 Suspension à sept lumières Laiton, métal laqué et verre opalin. Hanglamp met zeven lichten Messing, gelakt metaal en opaalglas. Circa 1960. Ed.
0027: STILNOVO - Fondé par Bruno Gatta en 1947 Susp…Est. €5,000-€7,000
SERGIO RODRIGUES (1927-2014) Estrado Mucki: SERGIO RODRIGUES (1927-2014) Estrado Mucki Banc à lattes Jacaranda. Zitbank Jacaranda. Circa 1958. H.33 cm L.250 cm P.60 cm Provenance: Bibliographie/Bibliografie: Brazilian modern design,
0028: SERGIO RODRIGUES (1927-2014) Estrado MuckiEst. €5,000-€7,000
SERGIO RODRIGUES (1927-2014) Arimello Ta…: SERGIO RODRIGUES (1927-2014) Arimello Table basse Palissandre. Salon tafel Rozenhout. Circa 1960. H.41 cm L.148 cm P.56 cm
0029: SERGIO RODRIGUES (1927-2014) Arimello Ta…Est. €4,000-€6,000
SERGIO RODRIGUES (1927-2014) Diz Fauteui…: SERGIO RODRIGUES (1927-2014) Diz Fauteuil Vinhatico. Zetel Vinhatico. Circa 2001. H.72 cm L.65 cm P.80 cm Provenance: Bibliographie/Bibliografie: Brazilian modern design, A. Vicente, M.
0030: SERGIO RODRIGUES (1927-2014) Diz Fauteui…Est. €3,000-€5,000
SERGIO RODRIGUES (1927-2014) Janete Pair…: SERGIO RODRIGUES (1927-2014) Janete Paire de tables d’appoint Jacaranda. Paar bijzettafels Jacaranda. 1956. H.59 cm D.59,5 cm
0031: SERGIO RODRIGUES (1927-2014) Janete Pair…Est. €3,000-€5,000
SERGIO RODRIGUES (1927-2014) Vronka Pair…: SERGIO RODRIGUES (1927-2014) Vronka Paire de fauteuils Jacaranda et skaï. Paar zetels Jacaranda en skaÏ. 1962. H.86 cm L.72 cm P.71 cm Provenance: Bibliographie/Bibliografie: Sergio
0032: SERGIO RODRIGUES (1927-2014) Vronka Pair…Est. €4,000-€6,000
SEVERIN HANSEN JR Paire de tables d’appoint <…: SEVERIN HANSEN JR Paire de tables d’appoint Palissandre. Paar bijzettafels Rozenhout. Circa 1955. Ed. Haslev Møbelfabrik. H.50,5 cm L.55 cm P.55 cm
0033: SEVERIN HANSEN JR Paire de tables d’appoint <…Est. €800-€1,000
Vilhelm Lauritzen Paire de tabourets Tec…: Vilhelm Lauritzen Paire de tabourets Teck et laine de mouton. Paar krukken Teak en schapenwol. Circa 1940. Ed. Fritz Hansen. H.48 cm L.58 cm P.36 cm
0034: Vilhelm Lauritzen Paire de tabourets Tec…Est. €2,500-€3,000
ERIK KOLLING ANDERSEN (né en 1921) Ensemble …: ERIK KOLLING ANDERSEN (né en 1921) Ensemble de dix chaises et deux fauteuils Palissandre et cuir. Set van tien stoelen en twee zetels Rozenhout en leder. 1947. Peder Pedersen. H.85 cm L.58,5
0035: ERIK KOLLING ANDERSEN (né en 1921) Ensemble …Est. €6,000-€8,000
PAUL FRANKL (1886–1958) Table de salle à mang…: PAUL FRANKL (1886–1958) Table de salle à manger à deux allonges Acajou et liège. Tafel Mahonie en kurk. Circa 1940. Ed. Johnson Furniture. H.75 cm L.182 cm P.106 cm
0036: PAUL FRANKL (1886–1958) Table de salle à mang…Est. €4,000-€6,000
ALVAR AALTO (1898-1976) Silla 11/611 Sui…: ALVAR AALTO (1898-1976) Silla 11/611 Suite de douze chaises empillables Bouleau et contreplaqué laqué noir. Reeks van twaalf stoelen. Zwart gelakt berk multiplex. Merk van de uitgever. Circa
0037: ALVAR AALTO (1898-1976) Silla 11/611 Sui…Est. €4,000-€5,000
CHRISTOPHE GEVERS (1928-2007) Paire d’appliqu…: CHRISTOPHE GEVERS (1928-2007) Paire d’appliques - Grand modèle Laiton doré plié. Paar wandlampen Gevouwen verguld messing. Circa 1975. Ed. Light. H.18,5 cm L.40 cm P.9,5 cm
0038: CHRISTOPHE GEVERS (1928-2007) Paire d’appliqu…Est. €1,200-€1,500
CHRISTOPHE GEVERS (1928-2007) Paire d’appliqu…: CHRISTOPHE GEVERS (1928-2007) Paire d’appliques - Petit modèle Laiton doré plié. Paar wandlampen Gevouwen verguld messing. Circa 1975. Ed. Light. H.8,5 cm L. 20 cm.
0039: CHRISTOPHE GEVERS (1928-2007) Paire d’appliqu…Est. €800-€1,200
0040: CHRISTOPHE GEVERS (1928-2007) Paire d’appliqu…Est. €1,200-€1,500
ILMARI TAPIOVAARA (1914-1999) Domus lounge ch…: ILMARI TAPIOVAARA (1914-1999) Domus lounge chair Paire de fauteuils Bouleau, et bouleau courbé laqué. Paar zetels Berk en gelakt en gebogen berk. Circa 1946/47. Ed. Keravan Puuteollisuus.
0041: ILMARI TAPIOVAARA (1914-1999) Domus lounge ch…Est. €4,000-€6,000
JORGE ZALSZUPIN (né en 1922) Petalas Ta…: JORGE ZALSZUPIN (né en 1922) Petalas Table basse octogonale Jacaranda courbé et structure en métal. Achthoekige salontafel Gebogen Jacaranda. Circa 1960. H.33 cm L.115 cm P.115 cm
0042: JORGE ZALSZUPIN (né en 1922) Petalas Ta…Est. €8,000-€12,000
JORGE ZALSZUPIN (né en 1922) Petalas Ta…: JORGE ZALSZUPIN (né en 1922) Petalas Table d’appoint Jacaranda courbé et structure en métal. Bijzettafel Gebogen Jacaranda. Circa 1960. H.60 cm L.46 cm P.46 cm
0043: JORGE ZALSZUPIN (né en 1922) Petalas Ta…Est. €2,000-€3,000
JORGE ZALSZUPIN (né en 1922) Poltrona Preside…: JORGE ZALSZUPIN (né en 1922) Poltrona Presidencial Paire de fauteuils Jacaranda, jacaranda contreplaqué et métal chromé. Etiquette de l’éditeur. Paar zetels Jacaranda, jacaranda multiplex
0044: JORGE ZALSZUPIN (né en 1922) Poltrona Preside…Est. €18,000-€25,000
JORGE ZALSZUPIN (né en 1922) Carinho de Cha <…: JORGE ZALSZUPIN (né en 1922) Carinho de Cha Desserte Jacaranda, jacaranda contreplaqué et laiton. Trolley Jacaranda en messing. Circa 1959. H.70 cm L.105 cm P.48,5 cm Provenance:
0045: JORGE ZALSZUPIN (né en 1922) Carinho de Cha <…Est. €12,000-€15,000
JORGE ZALSZUPIN (né en 1922) Mesa Guanabara <…: JORGE ZALSZUPIN (né en 1922) Mesa Guanabara Table de salle à manger Jacaranda, placage de jacaranda et piétement en ciment, cuir et métal. Eettafel Jacaranda, jacaranda fineer, cement, leder
0046: JORGE ZALSZUPIN (né en 1922) Mesa Guanabara <…Est. €15,000-€20,000
HANS AGNE JAKOBSSON (1913-1988) No.135 S…: HANS AGNE JAKOBSSON (1913-1988) No.135 Suite de douze bougeoirs Laiton et verres colorés. Reeks van twaalf kandelaars Messing en gekleurd glas. Circa 1960. Hans-Agne Jakobsson AB H.42,5 cm /
0047: HANS AGNE JAKOBSSON (1913-1988) No.135 S…Est. €2,500-€3,500
HANS AGNE JAKOBSSON (1913-1988) L63 Suit…: HANS AGNE JAKOBSSON (1913-1988) L63 Suite de douze bougeoirs Laiton et verres colorés. Reeks van twaalf kandelaars Messing en gekleurd glas. Circa 1960. Hans-Agne Jakobsson AB H.19 cm / 15,5
0048: HANS AGNE JAKOBSSON (1913-1988) L63 Suit…Est. €2,000-€3,000