Antiques 2016-04-26 Auction - 219 Price Results - Christiania Auktionsforretning AS in no - Page 10

Kaminur i brennforgylt og patinert bronse mrk. DouyonVase i porselen, sign., merket 12924, Rørstrand.Drikkekanne, skåret dekor med bibelske scener, ant.
Oslo, Norway

Antiques

Antiques
Lot Number: Lowest
Et par skulpturer i bronse efter Louis Guillaume: Et par skulpturer i bronse efter Louis Guillaume Falconis (1580-1664) "Mercur og Tyche", sign. Jean de Bologne (1817-1873) (H:52cm)
0217: Et par skulpturer i bronse efter Louis GuillaumeEst. NOK 3,000-NOK 4,500
Bunadsveske, brodert med lås i messing, dat. 1797.: Bunadsveske, brodert med lås i messing, dat. 1797. (L:31cm)
0218: Bunadsveske, brodert med lås i messing, dat. 1797.Est. NOK 1,500-NOK 2,250