Lot Number: Lowest
0073: Skatoll med overskap, sekundært malt dekor, dat. 1760.Est. NOK 6,000-NOK 9,000
0074: Et par vegg lysestaker i forgylt bronse, Louis XVI-stilEst. NOK 12,000-NOK 18,000
0075: Et par lysestaker i brennforgyldt bronse på sort marmorEst. NOK 12,000-NOK 18,000
0079: Speil, Johan Åkerblad, Stockholm 1758-1799. (98x43cm)Est. NOK 6,000-NOK 9,000
0083: Figur i skåret elfenben "Kvinne med roser". (H:29cm)Est. NOK 2,000-NOK 3,000
0088: Skap med orig. maling, Hallingdal/Valdres 1800-tallet.Est. NOK 12,000-NOK 18,000
0089: "Centerpiece" i porselen "Neptun og kvinne i garnet",Est. NOK 12,000-NOK 18,000
0090: Veggteppe, "Figurmotiv" Sign. BB med skjold som erEst. NOK 40,000-NOK 60,000