Antique Auction session 1/4 2020-02-10 Auction - 297 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 2

19th century painting ships at seaDelfst plateAntique carpet
Arnhem, Netherlands

Antique Auction session 1/4

Lot Number: Lowest
Old Dutch painting: Hendrik Adriaan Christiaan Dekker (1836-1905)Vrouwen bij boerderij waarbij een vrouw water aan het pompen is, doek 60x93 cm
0025: Old Dutch paintingEst. €500-€750Lot Passed
Painting of Dutch farmers: Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921)Hooiende boeren, doek 40x60 cm
0026: Painting of Dutch farmersEst. €750-€900Lot Passed
Stillife with wild: Monogram AW, Stilleven met geschoten wild, doek 60x50 cm
0027: Stillife with wildEst. €100-€200
Antique standing clock: Staand horloge in eiken kast, uurwerk is een lantaarnklok, adres Evains a Angers, Frankrijk ca. 1780, wijzerplaat 26 cm diameter, kast 237 cm hoog. (compleet en lopend)
0028: Antique standing clockEst. €750-€1,250
18th century painted box: 17e eeuws kruispootkabinet met diverse houtsoorten fineer op eiken, met motieven van sterren en bloemen op binnen en buitenzijde deuren en bloemenmotieven op zijkanten kast 197,5 cm hoog, 164 cm
0029: 18th century painted boxEst. €500-€1,000
Dutch painting: Gesigneerd Thun, L, Boer met paard en korenschoven op wagen, korenschoven in landschap en molen, doek 60x100,5 cm (paar schadeplekjes in doek rechtsboven)
0030: Dutch paintingEst. €50-€100
Antique standing clock: Staand horloge in rijk bewerkte eiken kast met decor van bloemmand en guirlandes, uurwerk met geemailleerde wijzerplaat, ca. 1850, 246 cm hoog. (Compleet en goed lopend)
0031: Antique standing clockEst. €1,000-€1,500Lot Passed
Antique writing desk 1850: Antiek klepbureau met fraai nestwerk achter de klep, Holland ca. 1790, 107 cm hoog, 103 cm breed, 60 cm diep
0032: Antique writing desk 1850Est. €150-€250
Wooden statue woman: Coromandelhouten gesneden beeld, vrouw met mand vruchten, Indonesie ca. 1950, 61 cm hoog
0033: Wooden statue womanEst. €50-€100
Antique clock: Antiek Frans tafelklokje, Ballonpendule in noten kast en voorzien van fraai inlegwerk, ca. 1850, 22 cm hoog. (compleet en lopend)
0034: Antique clockEst. €150-€250
Glass vase: Anoniem, Rijkbewerkte glazen siervaas, 37 cm hoog
0035: Glass vaseEst. €60-€120
Antique painting of a man: Anoniem, portret van een man met bruine mantel, mogelijk een apostel, doek 18e eeuw 79,5x63,5 cm
0036: Antique painting of a manEst. €500-€750Lot Passed
Oil on canvas, figuren on the road: Hendrikus Fredericus de Grijs (1866-1933)De Emmausgangers, doek 35x43 cm
0037: Oil on canvas, figuren on the roadEst. €150-€250Lot Passed
Antique standing clock: Staand horloge in eiken kast, Engeland ca. 1860, adres Baihn Wigan, 226 cm hoog
0038: Antique standing clockEst. €100-€150
View on a Dutch village: Gesigneerd A J van Haaren, Gezicht op haven in Nederlandse stad, crayon 31x47 cm
0039: View on a Dutch villageEst. €50-€100
19th century case: Eiken Geldersche poortkast, laat 18e eeuw , 188 cm hoog, 168 cm breed, 68 cm diep
0040: 19th century caseEst. €150-€250
Painting with cows: Gesigneerd v.d. Griend, Hollands polderlandschap met koeien, kerk en molen, doek 100,5x60,5 cm
0041: Painting with cowsEst. €100-€200Lot Passed
Antique cornercabinet: Antieke 2-delige mahonie op eiken hoekkast met jaloeziedeuren, Holland ca. 1820, 206 cm hoog, 68x68 cm (rolluik moet nagekeken worden)
0042: Antique cornercabinetEst. €200-€400
Painting of a Dutch farm: Monogram J vd B, Landschap met vrouwen en vee bij boerenhoeve, doek 60x72 cm
0043: Painting of a Dutch farmEst. €100-€150
Painting of a wood: Leonard Pieter Versteeg (1901-1993)Brug over riviertje, verso Mittlach (Vogezen), doek 51x71 cm
0044: Painting of a woodEst. €50-€100Lot Passed
Bronze Panda, A Tiot: Bronzen sculptuur van een zittende Pandabeer met bamboebladen in zijn klauwen, gemerkt A Tiot, 69 cm hoog, 53 cm breed, 50 cm diep
0045: Bronze Panda, A TiotEst. €400-€600Lot Passed
Table for cardplayers: Eiken Louis Seize stijl speeltafel met groen vilt ingelegd blad 78 cm hoog, 82 cm breed, 41,5 cm diep, blad uitgeklapt 82x82,5 cm (klein stukje lijst manco aan achterzijde hoekje)
0046: Table for cardplayersEst. €50-€100
Sculpture of a squirrel: Bronzen boekensteun eekhoorn op steen 26,5 cm hoog
0047: Sculpture of a squirrelEst. €125-€150
Antique mirror: Oude spiegel in een klassieke goudkleurige lijst met fraaie kuif, 142x70 cm
0049: Antique mirrorEst. €100-€200