Antique Auction session 1/4 2020-02-10 Auction - 297 Price Results - Derksen Veilingbedrijf in nl - Page 3

19th century painting ships at seaDelfst plateAntique carpet
Arnhem, Netherlands

Antique Auction session 1/4

Lot Number: Lowest
Lamptable: Noten tafeltje op 3-poot en blad met accoladerand 74 cm hoog, blad 68,5x53 cm
0050: LamptableEst. €50-€100
Antique box for hats: 19e eeuwse Duitse spanen doos met litho en handbeschildering en tekst: Das Gluck soll mein Compas die Hoffnung ancher sein, soricht ich meinen cours nach Schickfals Willen ein, 19 cm hoog, 46x28 cm
0051: Antique box for hatsEst. €100-€200
Antique tray: Gemerkt onderzijde Jennens & Bettridge London, 19e eeuws papier mache beschilderd dienblad 77,5x60 cm
0052: Antique trayEst. €50-€100
Dutch cabinet 20th century: Wortelnoten 2-delige porseleinkast met 3-laads dubbelgebogen onderkast 227 cm hoog, 183 cm breed, 46 cm diep
0053: Dutch cabinet 20th centuryEst. €150-€250
4 Plates Makkum Friesland: 4 Tichelaar Makkum aardewerken pauwenborden 17 cm, 27,5 cm en 34 cm diameter en wandtegel met polychroom decor vogelkooi 25,5x26 cm (randchipje)
0054: 4 Plates Makkum FrieslandEst. €50-€100
2 Iron toys: Gietijzeren paard en (circus)wagen met losse tijger, 30 x 10 cm, gietijzeren raceauto met beweegbare motorkap, 25 x 9 cm en gietijzeren truck met beweegbare achterklep, 26 x 9 cm
0055: 2 Iron toysEst. €70-€100
4 Iron money box: 4 gietijzeren polychroom gekleurde spaarpotten Uncle Sam, kerstman, kikkers en jongen met kanon
0056: 4 Iron money boxEst. €50-€100
Painting of Toon Koster: Toon Koster (1913-1989)Landschap met rivier bij nacht, paneel 39x69 cm, in eiken lijst 66x95,5 cm
0057: Painting of Toon KosterEst. €100-€200
Painting of Hessel de Boer: Hessel de Boer (1921-2003)Interieur met attributen op tafel, doek 60x70 cm
0058: Painting of Hessel de BoerEst. €300-€600Lot Passed
Carved stone sculpture: Afrikaans natuurstenen sculptuur van een vrouw met arm om haar hoofd, 46 cm hoog, 70 kilogram
0059: Carved stone sculptureEst. €50-€100
19th century sidetable: Mahonie op eiken met intarsia Louis Seize demi lune tafeltje met 2 lades 76,5 cm hoog, 86,5 cm breed, 43 cm diep ( beslag op lades van latere datum)
0060: 19th century sidetableEst. €50-€100
Sculpture dear: Bronzen buste van een hert op stenen sokkel 68 cm hoog
0061: Sculpture dearEst. €300-€400
Antique carpet: Handgeknoopt wollen Bidjar tapijt, 300x192 cm
0062: Antique carpetEst. €100-€150
Sidetable: Noten demi lune wandtafel zonder laden, 70,5 cm hoog, 81 cm breed, 41 cm diep
0063: SidetableEst. €50-€100
Antique table clock: Johnston & Co Glasgow tafelklokje in mahoniehouten kast en intarsia 15,5 cm hoog, 26 cm breed en oud tafelklokje in notenhouten kast met intarsia 19 cm hoog, 20 cm breed (stukje emaille van
0064: Antique table clockEst. €50-€100
Bronze sculpture bird: Bronzen sculptuur van ekster op stenen sokkel 30 cm hoog
0065: Bronze sculpture birdEst. €100-€150
Antique school clock: Ronde schoolklok in mahonie kast 32 cm diameter (ophang van slinger defect)
0066: Antique school clockEst. €50-€100
Painting on canvas: Gesigneerd Corelli, Vrouw op terras, doek 80x60 cm
0067: Painting on canvasEst. €100-€200
Wooden statue man with clock: Houten gestoken beeld van een klokkenmannetje, 67 cm hoog
0068: Wooden statue man with clockEst. €50-€100
Dutch painting with goat: Joop Kropff (1892-1979)Geit langs sloot bij hek in landschap, paneel, 18x24 cm
0069: Dutch painting with goatEst. €200-€300
Oil on wood, flowers: Gesigneerd Cocky Molsbergen, Bloemstilleven, board 26x22 cm
0070: Oil on wood, flowersEst. €50-€100
Art Deco dresser: Art Deco dressoir 103 cm hoog, 199 cm breed, 50 cm breed
0071: Art Deco dresserEst. €100-€200
2 Lamps in Jugendstil style: 2 klassieke tafelschemerlampen in Jugenstilstijl, 63 cm hoog (schade aan een glazen bol)
0072: 2 Lamps in Jugendstil styleEst. €50-€100
Bronze sculpture bear: Bronzen sculptuur van beer met jong 30 cm hoog
0073: Bronze sculpture bearEst. €150-€200Lot Passed