Sold2022Een porseleinen figuurtje van een spelend kindje. Bing & GrEen porseleinen figuurtje van een spelend kindje. Bing & Gr¿ndahl (B&G), Copenhagen.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt LlaEen porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt Lladro. Spanje, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen groep van vier figuren bij een kampvuur peEen porseleinen groep van vier figuren bij een kampvuur personificatie van de winter. Dresden, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogelEen porseleinen Blanc de Chine groep van een paradijsvogel met impressiemerken aan onderzijde. China, 19e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwEen porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot voorzien van Romance of the WesternEen porseleinen theepot voorzien van Romance of the Western Chamber decor China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot voorzien van floraal decor China, QEen porseleinen theepot voorzien van floraal decor China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van zes porseleinen borden met floraal decor. ChinaEen set van zes porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen gemberpotten met double happinEen set van drie porseleinen gemberpotten met double happiness symbool. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. CEen lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China,Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eEen set van 8 porseleinen borden met Kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor.Een set van twee porseleinen balustervazen met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en diEen set van drie porseleinen bordjes met lange lijzen en dienaar-bij-hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen balustervazen met kanton decorEen set van twee porseleinen balustervazen met kanton decor. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decEen st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decor. KPM, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotEen set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotels met karakter teksten met 6-karaktermerk. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van drie porseleinen borden met floraal decor. China Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels oEen porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels op een tak, gemerkt Qianglong. China, midden 20 eeuw.See Sold Price
5 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700US$100
3 days LeftBonhamsAfter Guillaume Coustou (1677-1746) Terracotta group representing the Allegory of the River Tiber€3,200