Sold2020Bretkunas Lithuania LithuanianJono Bretkuno "Postiles" 2 lapai. Karaliaucius, 1591 m. Is knygos: Postilla Tatai esti Trumpas ir Prastas Ischguldimas Evangeliu, sakamuiu Baszniczoie Krikschczionischkoie, nuog Aduento ik Wæliku /See Sold Price
Sold2020Jonas Mackevicius Lithuania LithuanianJonas Mackevicius (1872 - 1954) Miskas Iki 1944, drb., al, 51 x 66 Sign., AD: J MackeviciusSee Sold Price
Sold2019Hansson Lithuania LithuanianJalmaras Hansonas (Hjalmar Hansson, 1864- po 1932) Audringa jura XIX a. pab. - XX a. pr., drb., al., 66 x 82 Sign. AK: HJ. HanssonSee Sold Price
Sold2021Adomas Galdikas Lithuania LithuanianAdomas Galdikas (1893-1969)PeizazasXX a . 6-7 des., kart., temp., 74 x 114Sign. AD: A. GaldikasSee Sold Price
Sold2020Albert Swieykowski Lithuania LithuanianAlbertas Sveikovskis (Albert Swieykowski, 1829 - ?) Vilniaus panorama nuo Uzupio (Vilnele, Vizitieciu ir Misionieriu baznycios) XIX a. II p., fotopop., sid., brom., kartonas, autorinis ispaudas AC, 16See Sold Price
2021Ostra Brama Lithuania LithuanianIkonele "Ausros Vartu svc. Dievo Motina", su aptaisu ir remeliu XIX a. pab. Lietuva.Varis, stampavimas, emalis, auksavimas, audinys. Remelis - varis, stampavimas, azuras, sidabravimas. Matmenys 6,5 xSee Sold Price
Sold2020Juozas Tumas Vaizgantas Lithuania LithuanianNuotrauka. Ekonomines kariu bendroves fotostudijaJuozas Tumas-Vaizgantas (1869-1933) sventina studentu mediku korporacijos "Fraternitas Lituanica” veliava. 1924, Kaunas, fotopop., sid., brom., 1See Sold Price
Sold2020Kazys Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887 - 1978) Fantazija1961., pop., temp., misri techn., 38,5 x 50Sign. AD: K.ÅœSee Sold Price
Sold2020Ignacas Scedrovskis Lithuania LithuanianIgnacas Mauricijus Scedrovskis (1815 - 1870)Pyragaiciu pardavejas1839 - 1845, pop., litografija, 26,2 x 28,8Sign. AK: kliseje Gime 1815 m. Raseiniuose. Mokesi tapybos Vilniaus universitete pas J. RustSee Sold Price
Sold2021Vytautas Ignas Lithuania LithuanianVytautas Ignas (1924-2009)Berniukas su dudeleXX a. 6 des. kart., tusas, akvarele, 76 x 51Sign. AD: IgnasSee Sold Price
Sold2021Nijole Valadkeviciute Lithuania LithuanianNijole Valadkeviciute (1944-2020)Paukste1995, drb., al., 63 x62KP: giminaiciu patvirtinimas.See Sold Price
Sold2021Edward Karniej Lithuania LithuanianEdvardas Karniejus (Edward Karniej, 1890-1942)Berniuko portretas1942, pop., sangv., 39,5 x 31,5 Sign. AK: monograma 1942See Sold Price
Sold2021Paukstiene Lithuania LithuanianJadvyga Dobkeviciute - Paukstiene (1913-2005)Lietuves vakaroja1965, drb., al., 51 x 100Sign. Jadv. PaukstieneSee Sold Price
2021Stanilaw Zukowski Poland Lithuania LithuanianStanislovas Zukovskis (Stanilaw Zukowski 1911- 1982)Kermosius Lukiskiu aiksteje1938, pop., ofortas, 29 x 42, lakstas 35 x 52Sign. AD: St. Zukovski, Vilno 1938See Sold Price
Sold2020Stasys Eidrigevicius Lithuania LithuanianStasys Eidrigevicius (g. 1949)FiguraXX a., 9 des., pop., tusas, akv., 29,5 x 22See Sold Price
Sold2021S. Maskiewicz Tyszkiewicz Lithuania LithuanianIstoriniai atsiminimai su E. Tiskeviciaus ekslibrisuMaskiewicz, Samuel (1580-1632) Pamietniki Samuela Maskiewicza. Poczatek swoj biora od roku 1594 w lata po sobie idace. Wydane z rekopisow BibliotekiSee Sold Price
Sold2021Marius Liugaila Lithuania LithuanianMarius Liugaila (1953-2013)Kristaus roze2000, linijinis eskizas raizymui ir piesinys esdinimui abiejose to paties lapo pusese, popierius, piestukas, 14 x 10See Sold Price
Sold2020Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887-1978) Dekoracija su Gedimino stulpais 1922-1925, cardboard, tempera, 28x36See Sold Price
Sold2020Marius Liugaila Lithuania LithuanianMarius Liugaila (1953 - 2013)zinia2001, pop., ofort., mecotinta, 33,3 x 33,6, tir., 21/44,4Sign. AK: 21/45, zinia, AD: MARIUS LIUGAILA 2001See Sold Price
Sold2020Nazarietis Lithuania LithuanianJezus NazarietisXIX a. pab. - XX a. pr., Lietuva,Medis, polichromija, drozyba, H: 36 cm.See Sold Price
Sold2021Romas Viesulas Lithuania LithuanianRomas Viesulas (1918-1986)Untitled because is not really much to title1961, pop., reljef., spalv. litograf., 49 x 34,5, (kliseje), tir. 8/20 Sign. AD: Romas Viesulas 61See Sold Price
Sold2020Thomas Cook Lithuania LithuanianUgniagesis: menesinis ugniagesiu laikrastis. 1935 m. Nr. 1-12; 1936 m. Nr. 1-12; 1937 m., Nr. 1-12. sis triju metu komplektas buvo specialiai iristas ir iteiktas zymiam Anglijos ugniagesiu veikejui, pSee Sold Price
Sold2020Clocks Jewish Judaica Lithuania LithuanianAlarm clock. Germany, Junghans Company. Distributor J. Rikovicius, Kedainiai. After 1935 On the back of the cap is a Gustav Becker factory sign. Brass, nickel plating, glass, height - 15.6 cm. Alarm cSee Sold Price
Sold2021Marius Liugaila Lithuania LithuanianMarius Liugaila (1953-2013)Siuita jurai ir kalnams1996, pop., ofortas, mecotinta, 31 x 24,5, lakstas, 39 x 29, tir. 2/50 Sign. AD: Marius Liugaila 1996See Sold Price
Oct 05Ripley AuctionsWilliam Zorach, Lithuanian / American (1887 - 1966), portrait of a baby, 1962, graphite on paper,$100
5 days LeftConestoga Auction Company Division of Hess Auction GroupWatercolor Fraktur Attributed to Jonas Kriebel,1841.$150(1 bid)
Lodestar AuctionsVintage Lithuanian Catholic Church Daprato Co Plaster Architectural Shelf Jesus After Kryziumi$200
2 days LeftJasper52Lithuanian Baltic Amber Triangular Pendant Necklace| 925 Sterling Silver$65(1 bid)
Oct 01MJ Auction Gallery LLCJonas Joseph LaValley (1858 - 1930) was active/lived in Massachusetts. Jonas LaValley is known for$300
5 days LeftArk Auctions IncLARGE LITHUANIAN --AMERICAN BRONZE SCULPTURE JACQUES LIPCHITZ GUITARIST$4,000
2024Golden Air Auctions2016-17 Donruss Basketball #107 Jonas Valanciunas Signed Card AUTO PSA Slabbed TSee Sold Price
17 hrs LeftGolden Air Auctions2017-18 Panini Prizm #33 Jonas Valanciunas Signed Card AUTO PSA Slabbed$62
2024Golden Air Auctions2014-15 Donruss Basketball #116 Jonas Jerebko Signed Card AUTO 10 PSA Slabbed PiSee Sold Price