Sold2022Een bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20eEen bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. ChEen bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 2Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een collectie inktstenen gedecoreerd met diverse figuren. CEen collectie inktstenen gedecoreerd met diverse figuren. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China,Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diversEen groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diverse kalligrafie figuren en Chinese tekens, gemerkt aan onderzijde. China, begin 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figurEen bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figuren in het centrum en adelaar op deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bamboekoralen snijwerk met een Boeddha. China, 1e helftEen bamboekoralen snijwerk met een Boeddha. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander. China, 19 en 20e eeuw.Een bronzen wierookbrander. China, 19 en 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzEen bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzijde. Japan, einde Meji periode.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander gedecoreerd met foo-honden. JapaEen bronzen wierookbrander gedecoreerd met foo-honden. Japan, einde Meji periode.See Sold Price
Sold2022Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 2Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Nanking baluster vaas met gepolychromeerd decor, voorstEen Nanking baluster vaas met gepolychromeerd decor, voorstellende een veldslag. Gestempeld a.d. onderzijde. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China,Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een swatow kom gedecoreerd met dieren. China, Ming.Een swatow kom gedecoreerd met dieren. China, Ming.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. ChinEen porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. China, 17e/18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen hoedendoos met Famile Noir decor. China, 20Een porseleinen hoedendoos met Famile Noir decor. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decorEen porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decor met karaktertekend op de deksel. China,, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauweEen porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauwe achtergrond. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor, de ander met draak op jacht naar de vlammende parel. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen dekselvazen met famile rose decor. ChinEen set porseleinen dekselvazen met famile rose decor. China, 20e eeuw.See Sold Price
2 days LeftRail & Road AuctionsFour Chicago, Milwaukee, St. Paul & Pacific Railroad China Olympian Teacup & Saucer Sets$50
14 hrs LeftThe Benefit Shop Foundation Inc.Set 10 Gilt Fine China Blenheim Dishes, England$60(7 bids)
BonhamsSIDEBOARD ATTRIBUTED TO POUL NORREKLIT, Denmark, c. 1960, rosewood, rosewood veneer, chromed met...$1,500(1 bid)
5 days LeftSchilb Antiquarian Rare Books1837 Banditti & Robbers 1ed PIRATES of Caribbean Buccaneers China Abruzzi RARE$110(4 bids)
May 19Leonard Auction, a division of The Leonard CompanyHerend Rothschild Bird China Assortment$500(1 bid)
5 days LeftHoch LTD.Twenty-Four Oriental Rugs Reference Books - Islamic, Indian, China, Tibet, etc.$50
7 days LeftUniques and Antiques, Inc.Blue Fluted China Set. Dinner. Tea and Coffee Service. Most pieces marked Bing and Grondahl with the$70
5 days LeftArarity AuctionsFine Benchmade Chippendale Two-Piece Breakfront Secretary Bookcase China Cabinet$100