olio su tela "strumenti musicali" sec.XVII cm.
olio su tela "strumenti musicali" sec.XVII
cm. 74x107
cm. 74x107
- 29%
Estimate €5,000 - €6,000
Item located in San Remo (IM), italy, itSee Policy for Shipping