Sold202220e eeuw. Hollandse School Winterfun by a fortified toll b20e eeuw. Hollandse SchoolWinterfun by a fortified toll booth, oil on panel.18,5x 24 cm.See Sold Price
Sold202220e eeuw. Hollandse School Signed "Anny Mares", 20th centu20e eeuw. Hollandse SchoolSigned "Anny Mares", 20th century. Flowers in a vase, oil on painter's board.40 x 30 cm.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. ChinEen porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. China, 17e/18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Ming kommen met floraal decor. ZeevondstenTwee porseleinen Ming kommen met floraal decor. Zeevondsten Hatcher Christies 1984. China, 17e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. CEen porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. China, 18e eeuw. De theebus gemonteerd met zilveren deksel.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2020Writing desk with marquettry inlay in floral patterns.Secretaire met marqeterie inlegwerk, gemonteerd met bronzen putti, 20e eeuw. Lengte: 61 cm, Breedte: 43 cm, Hoogte: 97 cm, Diameter: 0 cm Description (ENGLISH): Writing desk with marquettry inlay in fSee Sold Price
Sold2022Een bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. CEen bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. CEen set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus met landschapsdecor. China, 18e eeuEen porseleinen theebus met landschapsdecor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China,Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 2Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China,Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas Famille Rose met perkdecor met lEen porseleinen dekselvaas Famille Rose met perkdecor met landschappen. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een porseleinen cachepot met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.Een lot divers porselein met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakkEen gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakken. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwEen porseleinen gemberpot voorzien van prunusdecor op blauwe achtergrond, met deksel. Gemerkt met 4-karakterteken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Nanking craquele dekselvaas met landschap decor. China,Een Nanking craquele dekselvaas met landschap decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. JapanTwee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. Japan, 18e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een set van zes porseleinen borden met floraal decor. ChinaEen set van zes porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
2 days LeftSwann Auction GalleriesECKERSLEY-LOMBERS (TOM ECKERSLEY, 1914-1979 & ERIC LOMBERS, 1914-1978). WIMBLEDON CHAMPIONSHIPS /$600
4 days LeftMichael's GalleryBev Doolittle "Watercolor Study (3 Horses)" Double Signed Original Watercolor$17,400
May 18Fontaine's Auction GalleryArchimedes Giacomantonio (American, 1905-1988), Bust of Vincenzo Gemito$1,200
May 19Ukiyoe Gallery Japanese Woodblock PrintsIwao Akiyama: Kokichi (Little Lucky) 1977 1st Ed Woodblock$100