Sold2022Ado Lill (Estonian 1932 - 2018)Tume avaus. 1970.aastate algus. Õli. Papp. 78.2 x 98 cm. Ado Lill oli jurist, kes 1970.aastatel hakkas näitustel tähelepanu äratama kui huvitav maalija – abstraktsionist. See Sold Price
Sold2022Ado Lill (Estonian 1932 - 2018)Üksi. 1977. Graafika (Sügavtrükk). Plm 37.9 x 37 cm. Suurus raamiga: 64.2 x 63 cm. Ado Lill tuli eesti maali 1970. aastatel ekspressionistliku maalijana. Maalis on tal stiililiselt erinSee Sold Price
Sold2021Raivo Korstnik (Estonian 1932 - 1992) TööleRaivo Korstnik lõpetas ERKI maali erialal 1957. aastal koos Nikolai Kormašovi ja Rein Raamatuga. Tema varasem laad oli vorme lihtsustav ja kontuure toonitav, pindu kergelt täppiv, veidiSee Sold Price
Sold2021Evi Tihemets (Estonian 1932) NatüürmortEvi Tihemets on tuntud kui üks oma põlvkonna tippgraafikuid, ent ta väärib tuntust ka maalijana, kes oli kaasa kistud uute võimaluste otsimise õhinast 1960. aastatel. ErmSee Sold Price
Sold2021Raivo Korstnik (Estonian 1932 - 1992)Raivo Korstnik oli kriitika tähelepanu orbiidis 1960ndate keskpaigani ning jäi seejärel kuidagi varju, võib-olla töökoormuse tõttu kunstipedagoogina, mis mõnev&See Sold Price
Sold2021Evi Tihemets (Estonian 1932) Kolm pudelitTunneme Evi Tihemetsa värvilise graafika, eriti värvilito tugeva viljelejana. Ta tahtis 1951. aastal ERKI-sse astudes maali õppida, kuid kuna maaliosakond oli täis vene poisse, l&#See Sold Price
Sold2021Evi Tihemets (Estonian 1932)Tuntud graafik Evi Tihemets on viimasel ajal avalikkuse ette toonud oma 1960.aastate maalid. Ta tahtis instituudis algul maalile spetsialiseeruda, ent eesti graafika õnneks hakkas siiski seda alaSee Sold Price
Sold2021Evi Tihemets (Estonian 1932)Teema on tuttav E.Tihemetsa mitmetest värvilistes söövitustehnikates estampidest nt “Gootika” (1964), “Loss” (1966), “Kuldne linn” (1967). Maalis onSee Sold Price
Sold2022TESSA BEAVER (British, 1932 - 2018). Spring Shagbark Hickory, Limited edition colored print.TESSA BEAVER (British, 1932 - 2018). Spring Shagbark Hickory, Limited edition colored print. Pencil signed, titled and numbered. Framed. Not examined out of frame. .See Sold Price
Sold2022WENDELL CASTLE (1932-2018) Mushroom Stool1971stack laminated American walnut, carved 'WC 71'heig...WENDELL CASTLE (1932-2018) Mushroom Stool 1971 stack laminated American walnut, carved 'WC 71' height 20in (51cm); diameter 14 1/2in (37cm) This lot is subject to the following lot symbols: W WSee Sold Price
Sold2018Alan Bean (American/Texas, 1932-2018)Alan Bean (American/Texas, 1932-2018) "Moon Rock - Earthbound", 1984 oil on masonite signed and dated lower right, verso with a Meredith Long & Company, Houston, Texas, signed and inscribed exhibitionSee Sold Price
Sold2021Charles Hinman 'Ascending White' Abstract PaintingCharles Hinman, American (1932-2018). White 3 dimensional abstract canvas titled, signed and dated, 1977, on verso. Measures 42"H x 30"W x 5"D. Condition report: good condition overall, please see phoSee Sold Price
Sold2019Wendell Castle Column Night Vision (#104), 1988Wendell Castle (American, 1932-2018) Column Night Vision (#104), 1988 dyed and lacquered walnut and birdseye maple H 54 1/2 x W 43 x D 18 inches Provenance: Acquired directly from the artist bySee Sold Price
Sold2022Large Oil on Panel Painting by Walt Johnston Oil on PanelFrame: 50 in L x 34 in H - Painting: 40in x 34 in ****Walt Johnston ( 1932-2018) was a contemporary realist. He looked at everything in the most modern way, saw the underlying abstract form, then brouSee Sold Price
Sold2022Wendell Castle (American, 1932-2018) Pamela Zephyr ChairWendell Castle (American, 1932-2018) “Pamela” Zephyr Chair Signed 'WC '76'. carved 'Pamela' (on back). Literature: Emily Evans Eerdmans, “Wendell Castle, A Catalogue Raisonné 1958See Sold Price
Sold2021Wendell Castle (American, 1932-2018) Set of Four ChairsWendell Castle (American, 1932-2018) Set of Four Chairs polychromed poplar, upholstery signed 'W.C. 93' H 37 inches. Property from the Collection of Dr. Robert C. Springborn and Mrs. Carolyn J. SpringSee Sold Price
Sold2022Large Oil on Panel Painting by Walt Johnston Oil on PanelFrame: 49 in al x 33 in - Painting: 29 1/2 x 22 1/2 ****Walt Johnston ( 1932-2018) was a contemporary realist. He looked at everything in the most modern way, saw the underlying abstract form, then brSee Sold Price
3 days LeftKellie's Estate SalesErik Freyman Belle de Nuit Art Print 1988 Art print poster of Belle de Nuit by the Russian American$5
13 hrs LeftMynt AuctionsSandy Koufax 2018 Topps Archives Signature Series Postseason PSA Auto 10$78(3 bids)
May 19The Heritage Gallery at Sayville Antiques, IncKenny Scharf Signed Pen and Ink Doodle Cosmic Donut 2018$70(2 bids)
5 days LeftJohn Moran Auctioneers, Inc.Paul Caponigro (b. 1932), "Redding Woods, Connecticut" from "Portfolio II," circa 1957$400
2 days LeftBucklinMichals, Duane ; Portraits [SIGNED - 2018 1ST EDITION & 1ST PRINTING - FINE COPY]$50(1 bid)
7 days LeftFreeman's | HindmanJohn Coleman (American, b. 1949) American Horse, edition 5/20, 2018$4,000